Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! (/Temat-Autosurfon-pl-zarabiaj-na-Lubie-to-FB-YT-TW-na-wysw-YT-autosurfie-poleconych-85777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - maslanka80 - 03-06-2014 19:25

(27-05-2014 10:22)hejza92 napisał(a):  Te like były fajne jak nie trzeba było ich potwierdzać... teraz to za długo trwa

DŁUGO??facepalm
0,5gr wpadało co 3-4s a teraz co 5-6s , podaj choć jednego buxa lub stronkę typu autosurfon gdzie będzie szybciej i wiecej do zgarnięcia soloBig Grin
Na dzień dobry 2,5gr co 24h Dzienny Bonus(W wielu polskich PTC tyle nie wyklikasz dziennie)
Poza tym Program Partnerski też bije cały w/w rynek bezkonkurencyjnie.
O nagrodach za wykonane surfy nie wspomnę które bez gadania motywują wiekszość refów do aktywności.
Do tego stały próg wypłaty 5zł Heart

(27-05-2014 10:22)tanum20 napisał(a):  niby serwis fajny , ale nie chce mi sie klikać tyle ;D
Recepta: To klikaj tyle ile Ci się chce Big Grin

Mi się raz zachciało wyklikać wszystko i w pewnym momencie ZONK niespodzianka:

[Obrazek: 0127843414.png]

4 444

Wcześniej podobną blokadę dostałem na Twitterze ale 50-60 likeów dziennie śmiało można robić

Więcej nie dadzą nam zarobić Undecided


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - porti23 - 03-06-2014 20:41

tez macie problem z autoryzacją fb? od 3 dni ciagle moja autoryzacja jest odrzucana


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - tucznyknur - 03-06-2014 21:00

(03-06-2014 20:41)porti23 napisał(a):  tez macie problem z autoryzacją fb? od 3 dni ciagle moja autoryzacja jest odrzucana

u mnie ciągle konto oczekuje na autoryzację. dziwne, bo spełniam wymogi takie jak ilość znajomych i zdjęcie profilowe. może ma to związek z powstawaniem autosurfon.com? albo za dużo było kont z zerową ilością znajomych [do kogo miałyby wtedy dotrzeć np. udostępniane linki?], czemu admini chcą zapobiec.

też miałam na tydzień blokadę możliwości lajkowania stron Smile


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - daszka - 05-06-2014 08:07

Ja nie mam problemów z autoryzacją. Pamiętajcie zdjęcie profilowe i minimum 20 znajomych trzeba mieć. No i oczywiście przy okazji autoryzacji sprawdzane jest czy nie "odlajkowaliście" stron. Dużo osób zbiera pkt, a później lajków brakuje więc administracja się za to zabrała + oczywiście za konta bez znajomych.


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - tucznyknur - 05-06-2014 09:28

już kilka dni konto oczekuje na autoryzację. na razie nie lajkuję stron, bo nie wiem, o co chodzi :o


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - kam100 - 09-06-2014 18:10

Podaj swój login Smile


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - AeN` - 10-06-2014 16:05

Zleciłem w niedziele, dzisiaj dostałem:

[Obrazek: 34ist8x.jpg]


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - tucznyknur - 10-06-2014 19:43

(09-06-2014 18:10)kam100 napisał(a):  Podaj swój login Smile

już wszystko ok Smile ale denerwuje mnie to, iż serwis nie może się dobrze rozwinąć przez ludzi, którzy lajkują, a potem to usuwają

PS: stronka http://www.socialtrade24.de to jakaś niemiecka wersja autosurfonu? wygląda identycznie, tyle że jest po niemiecku, a jak chciałam się zarejestrować, to pokazało komunikat, że na 1 adres IP można mieć tylko 1 konto. na autosurfon.com nie można się zarejestrować. hmmm?


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - patryk6176 - 10-06-2014 20:35

Na autosurfon.com sa takie same dane logowania jak na autosurfon.pl


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - kam100 - 18-07-2014 21:25

Zostało wprowadzone multum opcji Smile Miedzy innymi konta Resellerskie dzięki którym można taniej kupić punkty!