Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! (/Temat-Autosurfon-pl-zarabiaj-na-Lubie-to-FB-YT-TW-na-wysw-YT-autosurfie-poleconych-85777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - kam100 - 21-05-2014 08:46

Gratulacje Smile
Przypominam ,że jeśli nie ma nikogo na live chacie możecie wejść na forum autosurfon.pl
Zazwyczaj jest tam ktoś kto odpowie na Wasze pytania dotyczące serwisu , chociażby na chacie Smile


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - tanum20 - 21-05-2014 10:19

niby serwis fajny , ale nie chce mi sie klikać tyle ;D


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - tucznyknur - 22-05-2014 10:56

kurcze, mam pewna watpliwosc. przelalam pieniadze z PayPal na konto bankowe. w paypalu przy tej transakcji jest napisane "zakończono", a na koncie jeszcze nic nie ma. muszę zatem jeszcze czekać, czy coś wypełniłam nie tak i nalicza mi na PP oplate za zwrot (30zl)? SadSadSad


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - kam100 - 22-05-2014 20:33

Zaczekaj 24h Smile Jeśli nie dojdzie kasa wyślij im zapytanie. Jeśli poszło na inne konto bankowe niż Twoje to ciężko bedzie odzyskać ale myśle ,że po prostu trzeba czekać Wink Oni wysyłąją przelewem zwykłym.


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - Kirito Kun - 22-05-2014 21:18

zakonczone = wysłane

teraz czekasz 2-3 dni


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - tanum20 - 26-05-2014 17:34

ile tam juz macie? Tongue


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - AeN` - 26-05-2014 18:11

4zł, ale nie chce mi się klikać like Big Grin


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - hejza92 - 27-05-2014 10:22

Te like były fajne jak nie trzeba było ich potwierdzać... teraz to za długo trwa


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - tucznyknur - 31-05-2014 19:54

(27-05-2014 10:22)hejza92 napisał(a):  Te like były fajne jak nie trzeba było ich potwierdzać... teraz to za długo trwa
no właśnie Sad ale trochę to dla mnie zrozumiałe, bo niektórzy mogliby sobie radzić autoclickerami czy innymi taskerami, a w efekcie nawet nie wiedzieć, co lajkują. taki ruch jest kompletnie bezsensowny dla osób za niego płacących, bo promocja jest niemal zerowa.

kiedy będzie można zarejestrować się na autosurfon.com?


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - infokasa - 03-06-2014 10:13

Od wczoraj jest coś nie tak z surf-em, wyświetlane reklamy są przerywane :/