Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]wysyłanie zaproszeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]wysyłanie zaproszeń (/Temat-Rozwiazane-wysylanie-zaproszen-8577)



[Rozwiązane]wysyłanie zaproszeń - TheVerylukasz - 13-06-2010 18:54

Witam, od niedawna zacząłem zabawę z lockerz i mam problem jak mieć tych 20 znajomych, jak wysłać te zaproszenia? Niby dochodzi na podany mail i otwieram go klikam w "click on" przenosi mnie na stronę i nic. Mógłby mi ktoś w tym pomóc?


RE: wysyłanie zaproszeń - Dominator - 13-06-2010 18:58

Maile trzeba wysyłać z końcówką .com - tzn trzeba mieć albo z hotmail.com albo z gmail.com - innych nie akceptuje.

Wejdź w zakładkę connect - lockerz.com/connect

Robisz fake maile ? źle robisz, ale jeśli wysyłasz to wyślij zapro na fake maila - wyloguj sie z konta - w skrzynce odbiorczej kliknij Click in on zostaniesz przeniesiony na forumlarz wypełniania !


RE: wysyłanie zaproszeń - Marczyk - 13-06-2010 19:02

Wchodzisz w czerwoną zakładkę - Connect
W okienku gdzie masz " Insert email..." wpisujesz email na którego wysyłasz zaproszenie, po czym klikasz Invite.
Teraz Twoi znajomi powinni dostać maila, muszą go odebrać i się zajerestrować. Tylko w takim przypadku będzie Ci zaliczać znajomych.


RE: wysyłanie zaproszeń - Tech - 13-06-2010 19:19

Cytat:Maile trzeba wysyłać z końcówką .com - tzn trzeba mieć albo z hotmail.com albo z gmail.com - innych nie akceptuje.
Bzdura, można wysyłać na wszystkie meile, ale na niektóre czasami dłużej idzie zaproszenie, albo lądują w folderze "spam" (onet). Chyba tylko na wp nie dochodzi.


RE: wysyłanie zaproszeń - Dominator - 13-06-2010 19:29

dziwne, na wp.pl, onet.pl nie działa


RE: wysyłanie zaproszeń - TheVerylukasz - 13-06-2010 19:30

ok dzięki, chodziło o tą końcówkę że musi być *.com ;] daje po plusie za szybkie odpowiedzi ;]

p.s ja właśnie miąłem z onetu ;]


RE: wysyłanie zaproszeń - Marczyk - 13-06-2010 19:32

(13-06-2010 19:29)Dominator napisał(a):  dziwne, na wp.pl, onet.pl nie działa

lol ? na onet.pl dochodzi, tylko owe zaproszenie jest w spamie
Owszem na wp. nie dochodzi, ale za to zaproszenia dochodzą na interie czy o2


RE: wysyłanie zaproszeń - voorhees - 13-06-2010 20:10

na interie dochodzi bez problemu


[Rozwiązane][Rozwiązane]wysyłanie zaproszeń - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.