Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly (/Temat-Pomysl-Na-zaradzenie-dawaniu-odp-w-zadaniach-adf-ly-85762)

Strony: 1 2


[Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - kariolmax - 16-02-2014 11:45

Witajcie
Ostatnio wpadłem na pomysł gdy zobaczyłem że jakiś idiota znowu dał odpowiedzi do zadań adf.ly przez co serwis straci.
Wymyśliłem takie rozwiązanie (nie jestem zawodowym programistą więc ja tego nie umiałbym zrobić):
Gdyby ktoś rozwiązał zadanie adf.ly w mniej niż 25 sekund (przy 7 pytaniach)
od razu nie dostałby punktów a jeśli powtórzyłoby się to 3 razy to automatyczny ban.

Mam nadzieję, że mój pomysł zrobi coś, żeby serwis miał pieniądze na nagrody
Swoją drogą przeniósłbym na shorte.st ponieważ mają większe stawki Tongue

P.S: Trochę nie w temacie Smile Nie dochodzi mi mail aktywacyjny z forum FireGifts na gmail ([email protected])


RE: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - Yoji - 16-02-2014 13:20

dobry pomysł xP


RE: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - bolo9797 - 16-02-2014 14:01

Alee zabezpieczenie...
Odczekac 30 sekund i wtedy dodac ..
Juz lepszym by bylo zrobic 100 linkow adf.ly i przy wlaczeniu pytania losuje sie 10 linkow .


RE: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - Tomeg622 - 16-02-2014 14:16

(16-02-2014 11:45)kariolmax napisał(a):  Witajcie
Ostatnio wpadłem na pomysł gdy zobaczyłem że jakiś idiota znowu dał odpowiedzi do zadań adf.ly przez co serwis straci.
Wymyśliłem takie rozwiązanie (nie jestem zawodowym programistą więc ja tego nie umiałbym zrobić):
Gdyby ktoś rozwiązał zadanie adf.ly w mniej niż 25 sekund (przy 7 pytaniach)
od razu nie dostałby punktów a jeśli powtórzyłoby się to 3 razy to automatyczny ban.

Mam nadzieję, że mój pomysł zrobi coś, żeby serwis miał pieniądze na nagrody
Swoją drogą przeniósłbym na shorte.st ponieważ mają większe stawki Tongue

P.S: Trochę nie w temacie Smile Nie dochodzi mi mail aktywacyjny z forum FireGifts na gmail ([email protected])
Ogólnie niezły pomysł, ale:
1.Wystarczy odczekać te 25 sek.
2.Jak dla mnie to lepiej by było karać tych co to udostępniają niż np. nowych w fg, którzy jeszcze do końca nie wiedzą jak to działa.


RE: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - nie - 16-02-2014 20:07

(16-02-2014 11:45)kariolmax napisał(a):  Nie dochodzi mi mail aktywacyjny z forum FireGifts na gmail ([email protected])

Sprawdź spam. :]


RE: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - asiorek - 17-02-2014 12:37

a ja mam taka propozycje ->
wchodze w zadania adf i automatycznie czyta moje ip i tak jak by komunikuje ze juz ktos odpowiedzal i niech np sie wylosuja nowe liinki i jz wtedy nie bedzie opcji ze ktos poda te odp Wink


RE: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - hieronim1 - 20-02-2014 19:11

Świetny pomysł


RE: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - DamianXIX - 20-02-2014 20:23

Moze byc Smile


RE: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - kariolmax - 21-02-2014 17:34

(16-02-2014 14:16)Tomeg622 napisał(a):  
(16-02-2014 11:45)kariolmax napisał(a):  Witajcie
Ostatnio wpadłem na pomysł gdy zobaczyłem że jakiś idiota znowu dał odpowiedzi do zadań adf.ly przez co serwis straci.
Wymyśliłem takie rozwiązanie (nie jestem zawodowym programistą więc ja tego nie umiałbym zrobić):
Gdyby ktoś rozwiązał zadanie adf.ly w mniej niż 25 sekund (przy 7 pytaniach)
od razu nie dostałby punktów a jeśli powtórzyłoby się to 3 razy to automatyczny ban.

Mam nadzieję, że mój pomysł zrobi coś, żeby serwis miał pieniądze na nagrody
Swoją drogą przeniósłbym na shorte.st ponieważ mają większe stawki Tongue

P.S: Trochę nie w temacie Smile Nie dochodzi mi mail aktywacyjny z forum FireGifts na gmail ([email protected])
Ogólnie niezły pomysł, ale:
1.Wystarczy odczekać te 25 sek.
2.Jak dla mnie to lepiej by było karać tych co to udostępniają niż np. nowych w fg, którzy jeszcze do końca nie wiedzą jak to działa.

Przepraszam, że tak późno odpowiadam (zapomniałem o temacie Big Grin) ale przecież wiesz, że tylko nowi i nieogarnięci chcą z własnego lenistwa dostać gotowe odpowiedzi a ci, którzy już długo siedzą na serwisie nie będą tego robić bo wiedzą, że przez to sami stracą Smile

Dobry jest pomysł Asiorka tylko kto to wykona skoro nawet ZUHSM nie zainteresował się tym tematem ani z nagrodami na restock (co jest trochę off-topic Lol ale co tam pokerface bardzo chciałbym pada na standard)
więc nie liczmy, że komuś zechce się to wykonać a tutaj chociaż nie jestem programistą HTML/PHP ale wiem, że mój pomysł jest łatwiejszy w wykonaniu.

Ten kto ma jakiś bliższy kontakt z Adminem FG niech powie mu, żeby coś zrobił bo stracimy na tym wszyscy!

Nie pogardzę reputami za fatygę Smile


RE: [Pomysł] Na zaradzenie dawaniu odp w zadaniach adf.ly - hieronim1 - 23-02-2014 20:10

fajny pomysł Smile