Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? (/Temat-Domeny-com-albo-net-tanie-bez-podawania-danych-czy-to-mozliwe-85759)



Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? - sliwamaster - 16-02-2014 11:11

Hej czy możliwym jest zarejestrowanie, którejś z tych domen bez podawania wszystkich danych osobowych ? jak widzę ofertę na az.pl to mam chęć kupić, aczkolwiek podawanie numeru PESEL i innych rzeczy mi się nie widzi.


Drugie pytanie. Gdzie najtaniej zarejestrować domenę .com albo .net ?


RE: Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? - sliwamaster - 17-02-2014 12:37

dzieki dzieki za odpowiedz... f5


RE: Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? - PanCaro - 17-02-2014 15:38

(16-02-2014 11:11)sliwamaster napisał(a):  aczkolwiek podawanie numeru PESEL i innych rzeczy mi się nie widzi.


Odpowiedz nie na temat:
Czy planujesz coś nielegalnego że Ci się nie widzi podawanie danych?
Jak planujesz to zrezygnuj zanim to się źle skończy dla Twoich rodziców jak nie masz 18 lat.




edit:

Cytat:Gdzie najtaniej zarejestrować domenę .com albo .net ?

Nie ma najtaniej.
Są promocje tam gdzie oferują rejestrację za 1 zł czy za 0 zł ale w tedy przedłużenie jest kosmicznie drogie lub w przypadku gdy nie przedłużysz to musisz bulić za 1 rok. Zależy od regulaminu.

u większości dostawców to kwota z rzędu 1-5 zł.... także za dużo się nie różni.


RE: Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? - linoskoczek - 22-02-2014 10:20

Ja na OVH nie podawałem nigdy swojego PESEL. Nie wiem co znaczą dla Ciebie "inne rzeczy", no bo adres, nazwisko, imię mam.

Tania i anonimowa nie idzie w parze. Zobacz sobie prq.se, ale na pewno gdy zobaczysz ceny, to zrezygnujesz, bo oczekujesz cudów za pare złotych.


RE: Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? - Kede - 22-02-2014 11:50

Domena to nie bułka w sklepie, że możesz kupić anonimowo. Jeżeli zauważą, że dane są niepoprawne to odbiorą Ci domenę. Od siebie polecam ovh bądź aftermarket (w aftermarket o ile pamiętam to nie podaje się numeru PESEL). Jeżeli nie chcesz żeby inni widzieli kto jest właścicielem domeny to możesz ukryć dane WHOIS płatnie albo za free zależy od rejestratora/pośrednika.


RE: Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? - ventopolska - 22-02-2014 14:19

(16-02-2014 11:11)sliwamaster napisał(a):  Hej czy możliwym jest zarejestrowanie, którejś z tych domen bez podawania wszystkich danych osobowych ? jak widzę ofertę na az.pl to mam chęć kupić, aczkolwiek podawanie numeru PESEL i innych rzeczy mi się nie widzi.


Drugie pytanie. Gdzie najtaniej zarejestrować domenę .com albo .net ?

Co co się nie widzi ? Przecież logiczne, że musisz podać dane.. Sam mam tam kupioną domenę i jakoś FBI mi do domu nie wbiło Big Grin


RE: Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? - linoskoczek - 23-02-2014 10:07

(22-02-2014 14:19)ventopolska napisał(a):  Co co się nie widzi ? Przecież logiczne, że musisz podać dane.. Sam mam tam kupioną domenę i jakoś FBI mi do domu nie wbiło Big Grin

Bo Twoja strona jest zapewne w 100% legalna, a on prawdopodobnie coś innego planuje.


RE: Domeny .com albo .net - tanie bez podawania danych czy to mozliwe? - sliwamaster - 27-02-2014 18:54

nic nielegalnego nie planuje Wink

odpowiedzi na ów temat zostały wyczerpane dziękuje można zamknąć