Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana PP - ING - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana PP - ING (/Temat-Wymiana-PP-ING-85728)



Wymiana PP - ING - Yennson - 15-02-2014 22:05

Witam! Potrzebuję szybkiej wymiany z konta PayPal do banku ING. Tylko osoby ktore maja w ING zeby oczywiscie było od razu.
Na PayPal mam 65 zl. Daje 5 zl za transakcje! Wiec wysyłam Ci na PP 65 zł a ty mi na ING 60 zł.

GG: 49023569


RE: Wymiana PP - ING - Yennson - 15-02-2014 23:36

No nic, do zamkniecia. Zostałem oszukany przez jakas osobe. Transakcja zabezpieczona przez allegro. Nie wiem co robic bo wyslalem piniadze jako do krewnych... Uzytkonik któy to zrobił miał nick: Vampire


RE: Wymiana PP - ING - poczmail - 15-02-2014 23:44

Jeśli to osoba z tego forum napisz odpowiedni wątek w dziale Ocena Handlarzy

A samo oszustwo zgłoś na policję lub przynajmniej daj do zrozumienia nieuczciwemu kontrahentowi, że istnieje taka możliwość.


RE: Wymiana PP - ING - Yennson - 16-02-2014 00:20

Dzięki, a miałem nadzieje że pobawie się w bukmacherke...


RE: Wymiana PP - ING - marcel_kk - 16-02-2014 06:06

Tak się kończy wymiana z przypadkowymi użytkownikami o 3 postach...
W innym poście masz jego dane, jak dzisiaj nie dojdziesz do porozumienia
to zgłaszaj oszustwo na Policji.
A tak z drugiej strony po co się tak spieszyłeś, trzeba było poczekać na mnie
miałbyś 100% pewność.
Na przyszłość zapamiętaj: pośpiech jest wskazany jedynie przy łapaniu pcheł Wink
Przynajmniej się na tą chwile wyleczyłeś z bukmacherki...


Wymiana PP - ING - Coristo - 21-02-2014 08:32

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.