Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wygrywajnagrody na fejsie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wygrywajnagrody na fejsie (/Temat-wygrywajnagrody-na-fejsie-85693)

Strony: 1 2 3


RE: wygrywajnagrody na fejsie - Slight - 15-02-2014 18:55

(15-02-2014 18:47)majeros napisał(a):  HAH wygrałemBig Grin hahahahah ciekawe czy mi go przyślą już im dane wysłałem na pw.Pożyjemy zobaczymyBig Grin


Jaaaaaasne.


RE: wygrywajnagrody na fejsie - mucios - 15-02-2014 18:57

(15-02-2014 18:47)majeros napisał(a):  HAH wygrałemBig Grin hahahahah ciekawe czy mi go przyślą już im dane wysłałem na pw.Pożyjemy zobaczymyBig Grin

Przecież to jest Twój FP Smile Huh


RE: wygrywajnagrody na fejsie - majeros - 15-02-2014 19:05

mój?:OhahahBig Grin

spoko nawet nie wiedziałemBig Grin


Odp: wygrywajnagrody na fejsie - asiorek - 15-02-2014 19:11

Kity waliszz ostro.. :-)


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: wygrywajnagrody na fejsie - majeros - 15-02-2014 19:15

pisz sobie co chcesz mi tam nie zależyBig Grin Jak przyślą telefon to dam foto:PPP


RE: wygrywajnagrody na fejsie - D.ave - 15-02-2014 19:23

Majo rozmach nie powiem.W pierwszym konkursie Xperia a w drugim tylko leserek .Coś tu nie gra Undecided.Wierzyć mi się w to nie chce Big Grin .No ale gratuluje beka


RE: wygrywajnagrody na fejsie - saczers1910 - 15-02-2014 19:29

(15-02-2014 18:47)majeros napisał(a):  HAH wygrałemBig Grin hahahahah ciekawe czy mi go przyślą już im dane wysłałem na pw.Pożyjemy zobaczymyBig Grin

Nie chce się czepiać, ale z tego co widziałem to nie udostępniłeś informacji o konkursie.
W podpisie na forum masz te same linki co było trzeba zrobić w konkorsie (nie wiem co to jest, więc nie wypowiem się fachowo).

Przypadek?

Pozdro i powodzenia dalej Smile


RE: wygrywajnagrody na fejsie - majeros - 15-02-2014 19:29

Zobaczymy.Sam nie wiem czy strona jest uczciwa ale jak dostanę telefon to dodam fotoWink

(15-02-2014 19:29)saczers1910 napisał(a):  
(15-02-2014 18:47)majeros napisał(a):  HAH wygrałemBig Grin hahahahah ciekawe czy mi go przyślą już im dane wysłałem na pw.Pożyjemy zobaczymyBig Grin

Nie chce się czepiać, ale z tego co widziałem to nie udostępniłeś informacji o konkursie.
W podpisie na forum masz te same linki co było trzeba zrobić w konkorsie (nie wiem co to jest, więc nie wypowiem się fachowo).

Przypadek?

Pozdro i powodzenia dalej Smile

mam takie linki(inne lecz z tej samej strony)ponieważ na tej stronie łatwo się zarabia.Oni raczej też z tego korzystają by zarabiać kase na nagrody...


RE: wygrywajnagrody na fejsie - D.ave - 15-02-2014 19:48

Dobra,Xperia warta ponad 500 zł.Lubi to 50 osób niech każda wejdzie w link ile on na tym zarobi? 0.20 $ ?. Przecież to nawet nie byłoby opłacalne.Do tego Ty pokazujesz nam stronę,Ty wygrywasz,równie dobrze mógłbyś sam brać udział w konkursie mniejsza konkurencja. I takbyś wygrał bo nawet foto nie udostępniłeś Przypadek ?

10 like na stronie ciekawe jaki teraz zrobią konkurs. Smile

Czekam na to foto,chce zobaczyć że ktoś dostał Xperie nie biorąc udziału w konkursie .

Pozdrawiam


RE: wygrywajnagrody na fejsie - Kede - 15-02-2014 19:54

To tak jak strony "1000 pierwszych osób dostaje Iphona" itd.. Nie wiem po co komentujecie ten temat "że coś jest nie tak". Skoro nikt się nawet nie wysilił żeby ten FP wyglądał w miarę poważnie. Temat proponuję umieścić w koszu..