Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? (/Temat-share-youtube-videos-nabiaja-wam-viewsy-85681)



share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - hutas22 - 15-02-2014 09:45

witam czy nabiaja wam ten program wyswietlenia do filmow na yt ?

Bo ostatnio nim dodawałem i wogóle mi wyświetlen nie zalicza ??


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - asiorek - 15-02-2014 10:40

SYV dodaje mobilne views dobrej jakości Wink
Mi zawsze dochodzą po czasie, i tobie pewnie tez dojdą, dodaj nowy film i daj do nabicia z 10 views ( zeby ci szyko zeszly), i wtedy odczekaj i zobacz czy działa, czy też nie Smile


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - damcio1010 - 15-02-2014 11:02

U mnie nie ma problemu z dostarczaniem wyświetleń jest natomiast problem z nabiciem kredytów bo przeważnie zamraża licznik i kredyty się nie dodają i już nie wiem jak sobie z tym poradzić ;/


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - surfer0700 - 15-02-2014 11:03

Tak, nabija. Ale trochę to trwa. To nie jest tak że klikniesz start i już wyświetlenia są dodawane do twojego filmku. Cierpliwości.


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - hutas22 - 16-02-2014 04:03

no ja juz czekam po pare dni i ni h&ja nie chce dodac co polecacie jeszcze do nabijania wyswietlen oprocz syv ?


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - TastemanPL - 16-02-2014 14:25

U mnie bez problemu. Mało jest teraz programów do viewsów ;/