Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! (/Temat-Sprzedam-Duzej-Ilosci-Sluchawek-85668)

Strony: 1 2 3


Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - milo - 14-02-2014 22:43

1.Nazwa przedmiotu :Słuchawki
2.Opis przedmiotu : Mam na sprzedaż bardzo dużo sztuk słuchawek. Jest ich bardzo wiele, poczynawszy od nokii, samsunga, iphone, sony ericsson, sony po przeróżne róznej marki. JEst wiele dousznych, i dousznych z silikonem. Na pewno coś się znajdzie co Cię zainteresuje.
Jesli zamawiasz hurt to na pewno policzymy to na Twoją korzyść !!

3.Zdjęcia : na życzenie na emaila
4.Kontakt : pw, [email protected]
5.Cena : detal: 10-20 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Do uzgodnienia


Odp: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - asiorek - 15-02-2014 03:47

Masz cos z dokanalowych? Podrzuc jakies fotki na [email protected]


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - michal8921 - 15-02-2014 08:40

Mi również podrzuc kilka fotek Wink


RE: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - bossos - 15-02-2014 08:47

Kolejny Idiota!!!nie Robić Z Nim Interesów

Mail jednego gościa:

"No więc dzisiaj zobaczyłem, że ktoś, nie wiem jak zalogował się na mojego PayPala i wysłał do siebie 10 zł. Może to nie jet dużo, ale jednak to złodziejstwo. Użytkownik adresuje się e-mailem [email protected] i [email protected]. Z tego co wywnioskowałem jest to użytkownik PawLuQ z konkurencji (com.pl). Nie jest to jednostkowy przypadek, gdyż wczoraj na //, ktoś zgłaszał taki sam przypadek. Proszę uważajcie na tego złodzieja.
Przestroga dla innych. Lepiej na PayPalu wymyślcie jakieś unikalne hasło, gdyż może być więcej takich przypadków.
Użytkownik ten ma na imię Maciek, znam też nazwisko, ale nie będę go narazie ujawniał, choć jak ktoś domyślny to będzie wiedziałTongue
Sprawę oczywiście zgłosiłem administracji PayPala."


RE: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - milo - 15-02-2014 11:14

Boże... Ta sprawa została już wyjaśniona.


Odp: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - asiorek - 15-02-2014 12:44

To moge sie spodziewac jakis fotek ?.


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - Killigan - 15-02-2014 13:07

Jakieś z mikro sie znajdą ? Smile


RE: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - prymul1 - 15-02-2014 13:21

Proszę o zdjęcia do słuchawek od sony ericsonna. A i czy słuchawki są fabrycznie nowe?
email: [email protected]


RE: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - milo - 15-02-2014 13:58

Są od sony ericssona, i znajdą się tez z mikrofonami. Prawie wszystkie są jak nowe, bez żadnych śladów użytkowania, jednak nie sa fabrycznie nowe. Wszystkie słuchawki znajdują się w foliowych opakowaniach.
Zdjęcia wyślę za jakiś czas (kwestia kilku godz) gdy będę miał już wszystkie zrobione.


RE: Sprzedam Dużej Ilości Słuchawek !! - Scoobyx - 15-02-2014 14:12

Więc powiadasz, że słuchawki są w foliowych opakowaniach? Ja też raz dostałem słuchawki w foliowym opakowaniu. Rzekomo miały być oryginalne, a okazały się tanimi podróbkami. Jeśli możesz to zrób zdjęcia słuchawek do iphone'a.