Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja Bloga ppa ;) pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Promocja Bloga ppa ;) pomoc (/Temat-Promocja-Bloga-ppa-pomoc-85664)

Strony: 1 2


Promocja Bloga ppa ;) pomoc - misterzelek - 14-02-2014 21:20

Teamt Smile
mam bloga ppa i 18 uu tylko :/
poza promocją yt i facebook
doradzicie coś jeszcze ?


RE: Promocja Bloga ppa ;) pomoc - Davi - 14-02-2014 21:28

Fora np. link w stopce, blogi np. link w komentarzu więcej serwisów Social Media, a tak po za tym to wszystko jest na necie nikt gotowego przepisu Ci nie da bo to logiczne, że większości są to sposoby na grube hajsy Jerk2


RE: Promocja Bloga ppa ;) pomoc - misterzelek - 14-02-2014 21:31

B pisze na fotce fb promuje filmik i 18 uu pinguje :/


RE: Promocja Bloga ppa ;) pomoc - Devil877 - 14-02-2014 21:32

Dodawaj blog do katalogów , znajdź wartościowe BL


RE: Promocja Bloga ppa ;) pomoc - misterzelek - 14-02-2014 21:34

poszukam jakiś bl czyli bo jestem zielony sorry ? Tongue


RE: Promocja Bloga ppa ;) pomoc - daniel42na - 14-02-2014 21:43

Jak jesteś zielony to zacznij od czytania a nie od pytania bo i tak nie zrozumiesz wiekszosci odpowiedzi.
Nie da sie takiej odpowiedzi przedstawic w 1 zdaniu, gdyby to wszystko było takie proste że po napisaniu kilku wpisów i dodaniu paru linków na FB będziesz patrzył na deszcz monet to nikt by nie pracował.
Zresztą to oczywiste, że im coś jest łatwiejsze i wymaga mniej wiedzy i umiejętności tym większa w tym konkurencja, 18 odwiedzin to tyle co 0, musisz jeszcze dużo poczytać i testować. Nie ma pewnej recepty na zdobywanie trafficu w ppa, jest wiele osób które posiada dużą wiedze ale nie idzie im zarobek.

Podglądaj konkurencje, to jest najlepsza podpowiedź, dużo czytaj o seo, pisz unikalne posty, więcej działaj a mniej sie zastanawiaj, nie zwracaj uwagi na zbędne pierdoły typu obrazki na blogu czy znaki wodne na nich... a zanim napiszesz kolejny temat zastanów się czy pytanie ma sens.


RE: Promocja Bloga ppa ;) pomoc - misterzelek - 14-02-2014 21:47

a skąd -.- no nie wiem poczytam zobacze


RE: Promocja Bloga ppa ;) pomoc - Zarobiony_Koles - 16-02-2014 07:45

To unikalny opis ma coś do tego?
Polecisz mi Daniel jakieś poradniki na początek, chodzi mi o promocje i pozycjonowanie bloga. Założyłem wczoraj bloga, prowadzę go po polsku, nie ppa.


RE: Promocja Bloga ppa ;) pomoc - misterzelek - 16-02-2014 13:06

A macie jakis ciekwe katalogi strony lub backlinki ?


RE: Promocja Bloga ppa ;) pomoc - kramat - 16-02-2014 15:26

wrzuć bloga w autosurfa, nabije trochę uu
zapraszam na http://autosurfon.pl