Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poczta spóźnienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Poczta spóźnienia (/Temat-Poczta-spoznienia-85660)

Strony: 1 2


Poczta spóźnienia - Radi98 - 14-02-2014 19:13

Witam

Chodzi o to że od 2 tygodni mam problemy z pocztą, gdzieś z 2 tygodnie temu wysłałem pocztą kość ram gościowi, a on miał mi odesłać też kość i kasę jeszcze, ale do tej pory nadal mu nie doszło nie wiem o co chodzi dlaczego tak długo? ( Na pewno mnie nie oszukuje).

Ale to nie koniec do mnie mają dojść jeszcze 3 przesyłki, które zostały wysłane do mnie 1,5 tygodnia.

Czy ktoś może ma podobnie? Co mam teraz robić proszę o pomoc.


Odp: Poczta spóźnienia - asiorek - 14-02-2014 19:24

Opcja trackingu przesylki ? Sprawdzales?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Poczta spóźnienia - Radi98 - 14-02-2014 20:00

Czyli?


RE: Poczta spóźnienia - kuleczka91 - 14-02-2014 20:15

Wchodzisz na stronę http://emonitoring.poczta-polska.pl/ i tam wpisujesz numer przesyłki i na dole będzie pisało czy doszła, czy gdzieś na poczcie jest itd Smile

Mi wszystko z poczty przychodzi od razu, góra 2 dni idzie, ale dlatego, że wszystko co zamawiam jest poleconym priorytetowym.


RE: Poczta spóźnienia - damianus627 - 14-02-2014 20:18

Wszystko zależy od tego czym wysłałeś.
Jeśli zwykłą paczką/listem to niestety mogła gdzieś zaginąć.


RE: Poczta spóźnienia - kuleczka91 - 14-02-2014 20:25

Hmm "zaginąć" to dobrze powiedziane Big Grin Ale tak jak kolega wyżej Ci pisze, zamawiając jako polecony masz większą szansę na otrzymanie czegoś Smile


RE: Poczta spóźnienia - Radi98 - 14-02-2014 21:18

Wysyłane było priorytetem expresowym bodajże, bo wgl to nie ja wysyłałem tylko znajomy. A skąd mam wziąść nr tej przesyłki żeby sprawdzić gdzie jest?


RE: Poczta spóźnienia - adrick1197 - 14-02-2014 21:30

z potwierdzenia wyslania


RE: Poczta spóźnienia - kuleczka91 - 14-02-2014 21:34

Jeżeli on Ci wysłał to musi Ci podać numer przesyłki, a jeżeli Ty wysyłałeś do kolesia ramy to też powinieneś mieć numer przesyłki, który dostałeś w potwierdzeniu wysłania na poczcie Wink


RE: Poczta spóźnienia - Radi98 - 17-02-2014 22:41

Reff Wysłana kość była priorytetem poleconym i potwierdzenie było, ale gdzieś zaginęło i nie mogę znaleźć. To co teraz robić już ponad 2 tygodnie idzie ? Mogę jakoś ją wycofać żeby do mnie spowrotem przyszła ? Pomocy nie chce 60 zł stracić :-(