Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać?:D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiać?:D (/Temat-Jak-zarabiac-D-85657)



Jak zarabiać?:D - majeros - 14-02-2014 19:08

Siema!
mam konta na różnych stronach gdzie ludzie mówią że można zarobić tylko nie za bardzo potrafięBig Grin
np.astrocash wysyłam wszystko wszędzie żeby ktoś pobrał zdjęcie i nic to samo na firecash.Albo na fires nikogo się nie udaje pozyskać.Więc pytanie do was w temacieBig Grin


RE: Jak zarabiać?:D - MankuT - 14-02-2014 19:13

Się zastanawiałem gdzie tyle postów nabiłeś ale już wiem Lol


RE: Jak zarabiać?:D - majeros - 14-02-2014 19:14

??Big Grin


RE: Jak zarabiać?:D - ITI - 14-02-2014 19:44

Znajdź sobie jakiegoś człowieka co będzie ci wstanie coś pomóc lub szukaj sam wiedzy w sieci a to forum to jedna wielka baza danych tylko wykorzystaj to Wink


RE: Jak zarabiać?:D - asiorek - 15-02-2014 03:06

Dobrze wiesz, ze wystarczy napisać do mentora i z nim działać. Tylko, że jak ktoś ci długo odpisuje i wgl to już lipa jest itp. Smile Wystarczy troche chęci a na pewno zarobisz.. Przez te pokaźne sumy które pokazywałeś ponoć zarobiłeś na PPA.. Rusz głową, weź się w garść i zacznij pracować Smile


RE: Jak zarabiać?:D - majeros - 15-02-2014 09:57

No dobra tylko nikogo nie mogę pozyskaćBig Grin


RE: Jak zarabiać?:D - Stworkowaty - 15-02-2014 10:17

Surfer, Ciamciaj, Diqiton.. skończ nabijać posty głupimi postami...


RE: Jak zarabiać?:D - asiorek - 15-02-2014 10:47

z tego co pamiętam to robiłes i z surferem i diqtionem,.. więc takie zbędne pisanie. To tylko zależy od cb, bo surfer jest naprawdę dobrym mentorem, wykonuj jego polecenia, a na pewno ujrzysz jakies rezultaty..


Jak zarabiać?:D - surfer0700 - 15-02-2014 10:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.