Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Danny'ego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy Danny'ego (/Temat-Dziennik-pracy-Danny-ego-85651)

Strony: 1 2


Dziennik pracy Danny'ego - Danny - 14-02-2014 17:03

Witam,

Mam nadzieję, że nikt mi za złe nie ma tego opisu tematu odnośnie poziomu zaawansowania w zarabianiu Big Grin

Coś o sobie: 20 lat, student 2. roku Politechniki Wrocławskiej

Póki co zarobiłem od połowy kwietnia 2013(wtedy zacząłem zarabiać, 1. stronkę odpaliłem na koniec marca, ale 2 tygodnie nie przynosiło zysku)
[Obrazek: sygn.png?id=161578&vtype=all]

Będę robił podsumowania tygodniowe z tego co zrobiłem, najprawdopodobniej to będzie niedziela wieczór, w miedzyczasie postaram się też jakieś drobniejsze informacje na temat tego co robię.

Chciałbym oprócz "klasycznego" zarobku w internecie jakim są dobrze wszystkim znane haki spróbować coś innego, około 3-4 miesiące temu próbwałem z MMO po angielsku, nie wyszło, teraz postaram się MMO po polsku prowadzić, najprawdopodobniej na dniach ruszy stronka, jak ruszy przed niedzielą wieczór to będzie oczywiście w podsumowaniu z tego tygodnia Big Grin Spróbowałem tez fake streamy no ale ksw25 wyszło w telewizji więc lipa a na 2. niszy 2 dni przed wydarzeniem google mi zdjęło moją 1 pozycję, i tak miałem około 300~ klików, niestety 6$~ z tego wpadło tylko, ale z streamami też się nie poddaję Tongue

No i jeszcze zgarnąłem z firegifts klawiaturkę logitecha z ostatniego restocka, ale to raczej nie kwalifikuje się do profesjonalnego zarobku w internecie, mimo że klawiaturka super Tongue

Tak więc zapraszam do śledzenia Wink

Dziennik będzie również na jednym konkurencyjnym forum, mam nadzieję, że to nie będzie przeszkadzać Wink


RE: Dziennik pracy Danny'ego - Danny - 16-02-2014 19:41

Podsumowanie tygodnia 10-16.02.2014

Co zrobiłem?
- 9 hacków
- filmy do wszystkich
- pozycjonowanie postów z tymi hakami
- nowa strona pod gierki MMO

W skrócie to by było tyle, teraz czekam na ocenę szablonu przez kumpla i na dniach ruszam z MMO.
Ten tydzień był moim rekordowym, jeżeli chodzi o ilość wytworzonego oprogramowania Big Grin
Jeszcze ponad tydzień wolnego to trzeba korzystać Tongue
Z mojego pierwszego bloga zrezygnowałem jakoś miesiąc temu przez filtr google z wakacji, próbowałem walczyć o niego no ale poległem po pół roku walki , 2 tygodnie temu wypuściłem bloga nr 3, więc teraz jadę na 2 blogach z hakami - wystarczająco. Napewno cieszy, że już wpadły leady z nowego bloga, było ich około 4-5, jest progress. Blog numer 2 aktualnie rozkwita, odpaliłem go pod koniec wakacji(okolice września), wczoraj prawie 700 odwiedzin - nowy rekord. Napewno też cieszy pierwszy w historii dzień przekraczający 1000 klików w mirrory widoczny na zdjęciu Wink Dzisiaj też jest szansa na osiągnięcie tego pięknego dla mnie wyniku Smile

Stan na godzinę 23:51 dnia 15.02.2014
[Obrazek: vorhax.jpg]

Ostatnie dni oprócz wczoraj to totalne dno jeżeli chodzi o zarobki

Plany na tydzień 17-23.02.2014?
- 5 hacków mnie usatysfakcjonuje
- 2-3 posty z nową stronką o MMO byłoby czymś zadowalającym
- trochę kont do stronki o MMO, zwłaszcza społecznych, trochę kont pod pozycjonowanie tego
- może nowa strona pod fake stream

Możliwe, że niektórych nielicznych słuchaczy ucieszy fakt, że będę też robił podsumowania miesiąca, a czasami spróbuję coś fajnego wrzucić w środku tygodnia, w tym tygodniu podrzucę zdjęcie z Google Analytics ze swojego 1. bloga, osiągnąłem na nim ponad 1.1k odwiedzin w ciągu 1 dnia, może kogoś zainteresuje Smile

Oczywiście zapraszam do śledzenia i komentowania Smile


RE: Dziennik pracy Danny'ego - patryk0407 - 16-02-2014 21:42

Ładnie ładnie Big Grin
A zarobki? Smile


RE: Dziennik pracy Danny'ego - Danny - 16-02-2014 21:52

Właśnie zapomniałem wrzucić Tongue Jutro wrzucę to akurat będą z calutkiego tygodnia Wink liczę na jakieś wieczorne leady niedzielne jeszcze Tongue


RE: Dziennik pracy Danny'ego - Johnu - 16-02-2014 22:56

Nieźle, nieźle. Powodzenia w dalszej pracy Wink


RE: Dziennik pracy Danny'ego - Danny - 17-02-2014 08:14

Zgodnie z obietnicą zarobki z ostatniego tygodnia
[Obrazek: s6hpaa.png]

Nie jestem zadowolony, przy
Last month earnings $494.20, Month's total earnings $189.97 wypada słabo, biorąc pod uwagę to że w styczniu była sesja i mało pracowałem w porównaniu do obecnego czasu to jeszcze gorzej.
No ale cóż poradzić, trzeba te gówno leady przeżyć i aby do przodu Tongue


RE: Dziennik pracy Danny'ego - Danny - 20-02-2014 16:30

Witam witam Big Grin

Zgodnie z obietnicą przesyłam statystyki ze swojego pierwszego, opuszczonego już bloga, tematyka: hacki.

[Obrazek: t560sy.png]

Ostatnio miałem 2 dobre dni(25$ i 19$), wczoraj cieniutko ledwo ponad 5$, dziś póki co 7.5$ na koncie więc jest szansa na satysfakcjonującą dniówkę(10$), wszystko będzie w podsumowaniu.

Od początku tego tygodnia póki co zrobiłem 3 haki, pozycjonowanie ich oraz filmów do nich, stronka o MMO już gotowa w 80%, możliwe że jutro wystartuje, dużo bawiłem się w z powiązaniem g+ do swoich stron, ale udało się Big Grin to zajęło dość sporo czasu wczoraj i przedwczoraj.

Zaraz najprawdopodobniej zrobię grafikę do streama, póki co tyle w temacie Tongue


RE: Dziennik pracy Danny'ego - cord - 20-02-2014 16:50

powodzonka ziomek Smile


RE: Dziennik pracy Danny'ego - Danny - 24-02-2014 22:03

Tak trochę na szybko bo jestem dość mocno zajęty Tongue
Podsumowanie tygodnia 17.02-23.02.2014
Parę hacków dołączyło do grona moich stron Big Grin Oczywiście filmy do nich wszystkich i pozycjonowanie, stronka MMO w środę rusza, jest już na 100% gotowa. Zrobiłem od 0 stronkę pod galę ksw, pozycjonuje się już, jak znowu nie puszczą w polsacie to może być ciekawie Tongue
MMO miało ruszyć wcześniej ale jeszcze jednak miałem sporo pracy, a do tego cały czas udoskonalałem koncepcję działania.
Dzisiaj pękło 300$ w month, nie jest źle, ogólnie dniówka 10$ mnie zadowala co daje 300$ month, no ale przy niecałym 500$ z stycznia gdzie mało pracowałem przez sesję to wygląda słabo, ale jestem dobrej myśli bo ruch na stronach jest zdecydowanie coraz większy(podeślę statystyki z G Analytics w podsumowaniu lutego więc śledzcie Big Grin)
Od jutra zaczynają się zajęcia na Uczelni, moim głownym założeniem jest rozwinięcie MMO, do tego 2 hacki na tydzień(po 1 na stronę) i będę zadowolny, a wydaje mi się że spokojnie więcej dam radę, jeszcze oczywiście różne wydarzenia pod streamy będę szukał dlatego tak mało hacków, chciałbym powoli od nich odchodzić jednak już Tongue

Statystyki zarobki, 2 gorsze dni traktuję jako pech bo ruch był spory a to jest ważne w kontekscie przyszłościowych zarobków
[Obrazek: 2qir2p1.png]


RE: Dziennik pracy Danny'ego - Danny - 01-03-2014 10:25

Podsumowanie lutego 2014

PPA:

Jeżeli chodzi o ruch na stronach z hackami to ogromny wzrost, więc pozytywnie. Szkoda tylko że najgorsza wypłata od 4 miesięcy, mam nadzieję, że to tylko pech. Stream nastawiony, dzięki temu że ksw będzie w PPV liczę na dochód, ustawiłem też opcję "podwójnego zarobku" na streamie, zobaczymy jak to wypali sam jestem dość ciekaw.
Był to okres, w którym dodałem rekordową ilość hacków, co powinno zaprocentować za około miesiąc, odpaliłem też całkowicie nową stronką, z powodu tego że mojej 1. strony w historii nie udało się odzyskać, aktualnie 2 strony z hackami i wydaje mi się to optymalną liczbą.

Na zdjęciu nr 1 wypłaty i ta słaba ostatnia w porównaniu do innych(aż około 17$ fraudów za luty)
[Obrazek: 33u4s5g.jpg]

Na zdjęciu nr 2 zarobki wg dni
[Obrazek: 303e58j.jpg]

Na zdjęciu nr 3 statystyki z Google Analytics mojej 2. strony w historii i aktualnie najmocniejsza, jeżeli chodzi o hacki
[Obrazek: 1zpnouh.jpg]

Na zdjęciu nr 4 statystyki z Google Analytics mojej nowej strony, tematyki oczywiście hacki(strony jest póki co podrasowywana trochę traffupem więc statystyki zawyżone)
[Obrazek: t65cax.jpg]

CPA:

Odpaliłem stronkę z MMO, tak już działa Big Grin Nic więcej nie mam do napisania w tej sprawie, myślę, że po tym miesiącu będzie sporo(aby Smile)

Inne:

Bawię się trochę w Firegifts, jako że odpowiedzi są na necie, już niedługo mam zamiar skończyć no ale mam jeszcze do wykorzystania pieniądze na nieużywanym koncie na 2 konta FIRE PREMIUM+wczoraj jedno doładowałem, więc jeszcze jakoś 3 miesiące "zabawy". Póki co mam tam 170k punktów, klawiaturkę Logitecha zgarnąłem, z której jestem bardzo zadowlony i na której piszę to podsumowanko Big Grin

Od 3 dni gram w GoldenTowns, gra w której można zarabiać grając, gra coraz bardziej mi się podoba, nie wymaga dużo czasu i jest strategią online, byłbym zadowolony z 2-3 stówek za 3-4 miesiące miesięcznie, a jest to potwierdzone info, że tyle można wyciągnąć grając 5-10 minut dziennie Jerk2
Jakby był ktoś zainteresowany to
link czysty: http://www.goldentowns.com/
refflink: http://www.goldentowns.com/?i=174207
Jest pełno poradników na necie więc się nie rozpisuję zwłaszcza, że to dziennik pracy.

Plany na marzec:

Nic nie planuję, PPA mnie nauczyło już że nie warto zakładać celów, gdyż każdy dzień następny jest niepewny Big Grin Do tego dochodzi w tym miesiącu 8 dniowy wypad do Hiszpanii, więc tym bardziej nie wiadomo Big Grin Napewno MMO chcę mocno rozwijać, semestr na Uczelni wygląda na w miarę lajtowy więc hacki powinny iść też sprawnie, napewno w GoldenTowns będę chciał się nadal rozwijać no i dzisiaj restock na Firegifts więc chciałbym myszkę Logitecha bezprzewodową zgarnąć Big Grin