Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage +14K za grosz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Fanpage +14K za grosz! (/Temat-Fanpage-14K-za-grosz-85648)



Fanpage +14K za grosz! - Leśniczy - 14-02-2014 16:29

Fanpage 14000 fanów

Witam, chętnie odsprzedam prawa do wyłącznego administrowania aktywnym fanpejdżem.


Fanpejdż dotyczy problemów, fani to nastolatkowie. Planowałem go wykorzystać jako zaplecze dla pewnej stronki internetowej która miała powstać, ale pomysł upadł, a fanpejdż sobie mam i stwierdziłem, że czas go spieniężyć.

Posty, zdjęcia wrzucane adminki (jest ich kilka), uzyskują po kilkadziesiąt lajków, co dowodzi, że faktycznie są tam fani. Fanpejdż jest prowadzony - przyznaję - nieregularnie, więc przy codziennej, sumiennej aktualizacji zasięg sumaryczny postu i dzienna liczba lajków na pewno poszłyby w górę.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz o coś zapytać, napisz do mnie wiadomość. Fanpejdż sprzedaję za grosz od fana, czyli bardzo okazyjnie. Widziałem, że nawet farmy nabijane w ciągu kilku dni chodzą po 2gr za fana. Tutaj przynajmniej fp ma duży staż i stabilny przyrost, oraz naturalne zainteresowanie, bo nie był nabijany w dwa dni, żeby sprzedać, więc cena wydaje mi się całkiem okazyjna.



W razie pytań proszę pisać!

Cena: 140PLN

Płatność: Allegro link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=3976614187

Kontakt: Przez Allegro najlepiej


RE: Fanpage +14K za grosz! - Yennson - 14-02-2014 18:14

Poszło PW,

PW juz nieaktualne jak cos.


RE: Fanpage +14K za grosz! - cokieee - 15-02-2014 09:46

Aktualne?


RE: Fanpage +14K za grosz! - Leśniczy - 15-02-2014 12:42

Tak, aktualne.


RE: Fanpage +14K za grosz! - Angelo_1988 - 16-02-2014 01:23

Bardzo proszę o wysłanie linku


Fanpage +14K za grosz! - yazir - 04-04-2014 23:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.