Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wklejanie linków na FB-Jak ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Wklejanie linków na FB-Jak ? (/Temat-Wklejanie-linkow-na-FB-Jak-85644)



Wklejanie linków na FB-Jak ? - Pole - 14-02-2014 15:41

Siemanko,mam pytanie jak wklejać skrócone linki przez shorte.st/adf.ly na fejsa ?
Do wczoraj wszystko było ok, wklejałem linki shorte i kliki wpadały.
Dziś już nie mogę wkleić ani jednego linku z adf/shorte ! Facebook blokuje linki i teraz stoję w miejscu a mam fajną nisze ...
Jak te linki zamaskować ? Użyłem jeszcze skracacza od Google i nic dalej to samo pomoże mi ktoś ?


RE: Wklejanie linków na FB-Jak ? - Skejt1321 - 14-02-2014 16:11

Najlepiej kup sobie tani hosting strony i zrób przekierowanie z niej. Smile


RE: Wklejanie linków na FB-Jak ? - Pole - 14-02-2014 18:01

A można to zrobić bez żadnych kosztów ?

Poza tym chciałbym gdy skracam link do wikipedi to aby wyświetlało że link kieruje do niej tak więc nie wiem czy to się uda .


RE: Wklejanie linków na FB-Jak ? - stoki - 14-02-2014 18:11

(14-02-2014 18:01)Pole napisał(a):  A można to zrobić bez żadnych kosztów ?
oczywiscie ze mozna masz domene .TK za free dziala praktycznie jak skracacz linkow tyle ze bez reklam
adres Dot.TK


RE: Wklejanie linków na FB-Jak ? - Slashers - 17-02-2014 21:28

Nie wiem tak to działa do końca dobrze, posiadam stronę, ostatnio próbowałem zrobić przekierowanie ze strony pod link ms. parents i fb po kilku minutach kasował moje posty :/


RE: Wklejanie linków na FB-Jak ? - marleyka - 28-02-2014 21:13

Mi dobrze działa bitly.com

Chociaż wczoraj linki się nie wyświetlały, dziś już idą bez problemu. Spróbuj może wystarczy skracacz z bitly.com .


RE: Wklejanie linków na FB-Jak ? - MilanFan - 28-02-2014 21:34

Dobrze, że mi FB nie blokuje linków z AdFly. Muszę tylko captchę przepisać i mogę posta dodać. Big Grin


RE: Wklejanie linków na FB-Jak ? - Pole - 02-03-2014 07:56

Temat do zamknięcia-problem rozwiązany .


RE: Wklejanie linków na FB-Jak ? - linoskoczek - 02-03-2014 18:32

(14-02-2014 18:11)stoki napisał(a):  oczywiscie ze mozna masz domene .TK za free dziala praktycznie jak skracacz linkow tyle ze bez reklam
adres Dot.TK

Jeszcze dodam dla ścisłości. Domeny .tk .ml .cf i wszystkie inne darmowe nie będą dobrym rozwiązaniem, bo są filtrowane przez system antyspamowy Facebook (captcha + później zapewne czasowe zablokowanie umieszczania linków). Zakładam, że adf.ly i inne tego typu serwisy też są bardziej "obserwowane" przez filtr Facebooka i po umieszczeniu kilku adresów będzie nałożona czasowa blokada.

Jeśli chcecie zobaczyć filtr antyspamowy Facebooka w akcji, to wyślijcie wiadomość do kogoś (prywatna) na Facebooku wkładając w nią domenę .tk - będziecie musieli wpisać captche. Ja gdy wkleiłem adres .tk kilka razy w ciągu krótkiego czasu, zostałem poddany testowi na rozpoznawanie twarzy na zdjęciach..