Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc, Nowy w zarabianiu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc, Nowy w zarabianiu. (/Temat-Pomoc-Nowy-w-zarabianiu-85617)



Pomoc, Nowy w zarabianiu. - xDesinx - 14-02-2014 03:00

Witajcie, mam 15 lat i chciałbym zarabiać przez internet, wiadomo nie muszą być aż tak wielkie stawki, bylebym coś zarobił na siebie miesięcznie, obecnie próbuje coś zrobić na FireCash.org ale nie idzie mi nic, oglądam teraz poradniki, mam nadzieje że coś z tego wyjdzie. Prosiłbym o waszą pomoc tzn. chciałbym abyście podali mi jakieś stronki na których można zarabiać, takie aby nie oszukiwały i najlepiej jeśli byście dali poradnik jak zacząć itp. Zobaczyłem tą stronę internetową, spojrzałem na te zdjęcia ludzi ile zarabiają aż w końcu pomyślałem żeby też jakoś zacząć tylko nie wiem na jakich stronach można, przeglądałem tematy ale nie potrafię wybrać, mam 15 lat i chciałbym taką stronę na której nie trzeba mieć ukończone 18 lat, chciałbym po prostu zacząć zarabiać w internecie tylko prosiłbym was o podanie strony na której można zarabiać i jak można, z góry dziękuje, na pewno się odwdzięczę, pozdrawiam.


RE: Pomoc, Nowy w zarabianiu. - Adriano42 - 14-02-2014 07:12

Większość serwisów wymaga 18 lat.

Sejfik - tu nie trzeba 18 lat, zarobić możesz pare złoty miesięcznie.

Ale i tak lepsze jest FireCash bowiem tu można zarabiać, a nie bawić sięSmile Oczywiście na sejfiku też da się zarobić pokazał to już pewien użytkownik forum Jego zarobek wyniósł ponad 3 tysiące złotych w rokSmile Ale niema porównania między PPA a buxem z wieloma funkcjamiSmile

Musisz sam wybrać gdzie chcesz zarabiać. Możesz jeszcze spróbować na skracaniu linkow.


RE: Pomoc, Nowy w zarabianiu. - Admin - 14-02-2014 10:35

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/
przeczytaj i wyciągnij wnioski.


Pomoc, Nowy w zarabianiu. - Admin - 14-02-2014 10:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.