Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka siec partnerska polecacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaka siec partnerska polecacie? (/Temat-Jaka-siec-partnerska-polecacie-85615)



Jaka siec partnerska polecacie? - jasiek07 - 14-02-2014 01:16

Witam, jaka (lub jakie) siec partnerska byscie proponowali na strone ktora mam w sygnaturze? Popads bym chyba zostawil bo calkiem niezle naliczaja. Takto szukam jakis bannerow zebym mogl wstawic na stron na gorze, na dole, (moze i z boku 1 baner) + na kazdym playerze, obecnie mam lipna siec, ceneo to wogole jakas lipa a takto potrzebuje jakiejs dobrej oferty co beda mi fajnie naliczac kliki (+ wyswietlenia mile widziane) i najlepiej zeby prog wyplat nie byl zbyt duzy. Nie jestem zbyt rozeznany w tym temacie, potrzebuje pomocy..
Pozdrawiam


RE: Jaka siec partnerska polecacie? - malwinski - 14-02-2014 09:04

proponuje cpm24.pl
- niski próg wyplaty
- kasa za wyswietlenia banerów jak i linkow w tekscie(bez wzgledu czy ktos kliknie czy nie)
- dorobic możesz an skaracanie linków oraz wykonywaniu zadan
- chyba budują siec cpl

wyplaty u nich masz w 1 dzien praktycznie
jak chcesz sie zarejestrowac to z mmojego linku w sygnaturceSmile


Odp: Jaka siec partnerska polecacie? - v3XeR - 14-02-2014 09:45

Adsense najlepsza

Wysłane z telefonu za pomoca TapaTalka


RE: Jaka siec partnerska polecacie? - jasiek07 - 14-02-2014 10:21

mialem cpm24.pl i w porownaniu do cpmleader ktorego tez uzywam to wychodzi bardzo kiepsko, wiec zrezygnowalem