Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy się opłaca ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Czy się opłaca ? (/Temat-Czy-sie-oplaca-85607)



Czy się opłaca ? - ventopolska - 13-02-2014 21:43

Witam mam pytanie: Czy opłaca się stawiać bloga na oryginalnej stronie wordpressa ?


RE: Czy się opłaca ? - TheGleeMat - 13-02-2014 22:44

Lepiej się pozycjonuję na własnej domenie i serwerach Smile . Do tego budujesz sobie jakby od razu swoją markę, ja osobiście polecam byś zrobił to na własnej domenie i hostingu . Własną domene można jak i hosting możesz zdobyć od zera do kilkudziesięciu złotych Smile można naprawdę dużo uciąć koszty jeśli się dobrze poszuka, zależy do czego ma być też ten blog jeżeli chcesz go od razu dobrze promować, to odradzam hostinger bo gdy miałem więcej wejść na stronę blokwali mi ją jakąś blokadą cpu o której nic sensownego nie mogę się dowiedzieć Smile


RE: Czy się opłaca ? - Karol02 - 14-02-2014 10:45

Wszystko co darmowe ma ograniczenia. Lepiej byc niezależnym i sam decydować co ma się dziać ze stroną. Domena + hosting to jakieś 60zł na rok czyli niewiele a jak ułatwia potem pracę.