Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! (/Temat-Jak-zarobic-32-na-Neobux-praktycznie-za-darmo-85595)

Strony: 1 2


RE: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - Magik112 - 07-06-2015 17:41

W ramach ciekawostki jak to działa od ich strony - Oferta widoczna dopiero po zarejestrowaniu.

Dlatego ze czesc ich ofert to tak zwany affiliate fraud. Ustawiaja sobie np z kasynami deal CPA typu np 100€ za 1 depozytora który wpłaci minimum np 10€. Nastepnie daja w systemie punkty za wykonanie zadania ( czyli wpłate do kasyna z ich reflinka .

Owe punkty potem wymieniaja na kase. Czyli prostymi słowami mówiac wpuszczają Podstawionych graczy oferujac graczą zwrot kwoty depozytu w zamian za wpłate z ich reflinka .

Taka praktyka jest zabrona przy delach z CPA . Kasyna po jakims czasie widząc slaby ruch lub podejrzwajac podstawiony ruch koncza z nimi współprace zabierajac im deal CPA.


RE: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - skocznowaty - 13-06-2015 11:52

Wato spróbować a czy jeszcze to działa ?


RE: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - kariolmax - 13-06-2015 15:56

@up Podłączam się do pytania Smile


RE: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - bnaibirith - 19-06-2015 12:28

Działa i będzie działaćSmile Ofert tego typu jest kilka i cały czas są dodawane, tylko czasem trzeba wpłacić nieco więcej depozytu. Sam obecnie czekam na monetki.


RE: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - Darineks - 22-06-2015 10:53

Przyda się, dzisiaj sprawdzę Smile


RE: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - Lukasz5555 - 18-12-2015 13:55

Mam dość nietypowe i zarazem dziwne pytanie, ale czy miał ktoś z was ujemne stan konta w neobux? Pytam dlatego bo ja właśnie taki posiadam. Zastanawiam mnie to czemu mi nagle zaczeli zabierać kase.


RE: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - yolodesign - 20-12-2015 17:46

Dalej działa jest git ^^


RE: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - osob - 28-11-2019 07:38

Rozumiem że to już nie działa


RE: Jak zarobić 32$ na Neobux praktycznie za darmo! - palhrytos - 10-01-2021 17:52

Czy nadal to działa? Zastanawiam się czy to zrobić?