Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20zl za 5 minut roboty (wymagane 18 lat) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 20zl za 5 minut roboty (wymagane 18 lat) (/Temat-20zl-za-5-minut-roboty-wymagane-18-lat-85589)

Strony: 1 2


20zl za 5 minut roboty (wymagane 18 lat) - djmurek - 13-02-2014 17:43

Witaj. Oferuję Ci 20zł za założenie konta w banku BZWBK. Jest to konto "Godne Polecenia". Wszystko masz tam za nic. Nic nie kosztuje Cie wydanie karty, ani obsługa konta. Jedyne co musisz miec, to ukończone 18 lat, obywatelstwo polskie, oraz adres zameldowania na terenie Polski.
Rejestracja potrwa jedynie chwilkę i będziesz potrzebował jedynie dowód osobisty. Umowa przyjedzie kurierem pod Twoje drzwi Smile


Po link do rejestracji proszę o prywatną wiadomość. Na start przewiduje 5 rejestracji. Czy będzie potrzeba wiecej? Na bierząco bedę odświeżał temat!

Robię przelew jak tylko bank zaakceptuje Twoją umowe!

W zanadrzu mam również inne instrumenty finansowe takie jak lokaty, pozyczki, konta oszczednosciowe, kredyty, a nawet inwestycje!
Za wszystko oczywiscie przewiduje refback Smile Po wiecej informacji pisz na priv!

Podaje link do strony. Może komuś sie przyda inna usługa finansowa:
http://kredytobiorca.org.pl


RE: 15zl za założenie w pełni darmowego konta w banku (18 lat) - djmurek - 13-02-2014 20:31

Stawka wzrosła do 15zł za założenie konta!!!


RE: 15zl za założenie w pełni darmowego konta w banku (18 lat) - milo - 13-02-2014 20:51

jakie trzeba spełnic warunki?


RE: 15zl za założenie w pełni darmowego konta w banku (18 lat) - djmurek - 13-02-2014 21:26

Skonczone 18 lat, obywatelstwo polskie, Dowod osobisty lub paszport i adres zameldowania na terenie Polski Smile
Jezeli chodzi o konto, to nie trzeba miec wplywow ani transakcji karta zeby bylo darmowe!


RE: 15zl za 5 minut roboty (wymagane 18 lat) - marcel_kk - 14-02-2014 05:04

Lepiej zadzwonić na infolinie i się na 100% upewnić.
Jak 3 miesiące temu zakładałem niby miało być darmowe,
a okazało się że trzeba było u nich jeszcze wziąźć dodatkowy produkt:
kartę kredytową lub otworzyć linie kredytową !
Nie ma nic za darmo...


RE: 15zl za 5 minut roboty (wymagane 18 lat) - djmurek - 14-02-2014 07:32

Mam to samo konto od 4 miesiecy i jest w pelni darmowe. Nie polecalbym czegos co jest do kitu Wink konto zakladalem w oddziale i wypytalem dokladnie o wszystko!
Zachecam do zalozenia konta. Refback wynosi 15zl!

Poza tym nie kazdy dostanie liniekredytowa czy karte kredytowa. Na te uslugi trzeba spelniac dodatkowe kryteria Wink


RE: 15zl za 5 minut roboty (wymagane 18 lat) - marcel_kk - 14-02-2014 07:51

Ja tez zakładałem i warunki były odmienne od tych co zachwalasz...
Czyzby każdy oddział stawiał inne warunki ? Watpliwe...
Jak ktos jeszcze załozył to niech sie wypowie.


RE: 15zl za 5 minut roboty (wymagane 18 lat) - Traw3k - 14-02-2014 16:34

Marcel,

gdzie zakładałeś konto? I czy na pewno było to Konto Godne Polecenia, a nie inny produkt?

Zakładając konto przez Internet nie ma mowy o żadnej linii kredytowej, ani karcie kredytowej. Podejrzewam, że zakładałeś konto w oddziale, a tam jak wiadomo każdy pracownik ma z góry narzucony plan sprzedażowy i jak go nie zrealizuje to będzie miał krucho.

Niestety, zostałeś delikatnie oszukany przez pracownika/pracownicę banku, bo nic takiego (linia kredytowa/karta kredytowa) przy zakładaniu Konta Godnego Polecenia nie jest wymagane. Czasami Ci ludzie z oddziałów wcale nie różnią się od tych, którzy na siłę chcą wcisnąć Ci cudowną patelnię na ryneczku, oczywiście w okazyjnie cenie. A do cudownej patelni cudowny olejek, dzięki któremu będziesz smażył i przygotowywał dania jak Magda Gessler.

Potwierdzę tylko, że Konto Godne Polecenia jest całkowicie za darmo - w tym prowadzenie rachunku, obsługa karty płatniczej, przelewy krajowe przez Internet itd. Trzeba tylko zwrócić uwagę, z jakich bankomatów wypłacacie pieniążki, bo nie wszystkie są darmowe. Smile


RE: 15zl za 5 minut roboty (wymagane 18 lat) - marcel_kk - 14-02-2014 16:55

(14-02-2014 16:34)Traw3k napisał(a):  Marcel,
Gdzie zakładałeś konto? I czy na pewno było to Konto Godne Polecenia, a nie inny produkt?

Zakładając konto przez Internet nie ma mowy o żadnej linii kredytowej, ani karcie kredytowej. Podejrzewam, że zakładałeś konto w oddziale, a tam jak wiadomo każdy pracownik ma z góry narzucony plan sprzedażowy i jak go nie zrealizuje to będzie miał krucho.

Niestety, zostałeś delikatnie oszukany przez pracownika/pracownicę banku, bo nic takiego (linia kredytowa/karta kredytowa) przy zakładaniu Konta Godnego Polecenia nie jest wymagane.

Konto zakładałem w Oddziale Banku.
Nie zaprzeczam, być może pracownicy wykorzystują to i wciskają jakiś produkt.
Nie wiem dlaczego piszesz "oszukany" skoro nic na tym nie straciłem!


RE: 15zl za 5 minut roboty (wymagane 18 lat) - Traw3k - 14-02-2014 17:00

Wydaje mi się, że kłamstwo jest w pewnym rodzaju oszustwem...

Z tego, co zrozumiałem powiedzieli Ci, że musisz założyć do Konta Godnego Polecenia jeszcze kartę kredytową, bądź posiadać linię kredytową - co jest nieprawdą, a Ty zostałeś okłamany.

Według mnie jest to oszukanie klienta. Podejrzewam, że pracownik/pracownica nie powiedzieli, że jest to produkt opcjonalny, tylko wymagany. To dokładnie tak samo, jak przy braniu kredytu gotówkowego wmawia się ludziom, że potrzeba też ubezpieczenia (które czasem kosztuje 1/4 całego kredytu), a to nieprawda, bo ubezpieczenie jest opcjonalne i nie trzeba z niego korzystać.

OK, nie zostałeś oszukany - aczkolwiek okłamano Cię. Każdy traktuje to ze swojego punktu widzenia. Smile

Pozdrawiam

PS Nic nie straciłeś, ale biorąc kartę kredytową pewnie dostałbyś opłatę roczną za korzystanie z niej, a wtedy z Twojego portfela ubyłoby kilkadziesiąt złotych. Smile