Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! (/Temat-MegaTuT-FIREGIFTS-10-000-GP-w-30-minut-85583)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - xPolishMe - 13-02-2014 17:20

(13-02-2014 17:16)sqmany napisał(a):  @[xPolishMe]
Napisałeś, że już zarobiłeś na tym serwisie (domyślam się, że chodzi o to, że coś wygrałeś na tych oszustwach) i dlatego piszesz ten poradnik, ale czy na pewno coś wygrałeś?


To nie ma znaczenia czy wygralem czy nie, ale nie ukrywam, ze udalo mi sie wygrac, ale wtedy nie znalem jeszcze tego sposobu Wink

Poradnik jest napisany dla "zasady". Napisalem na support 2 dni temu i nadal nie otrzymalem odpowiedzi. Chce sobie popatrzyc jak upada serwis stworzony na dwóch skryptach. Napisałem, że mogę się dogadać, ale do tej pory nikt nie podjął ze mną kontaktu Smile Jestem w stanie to usunąc, ale... Nikt nie pisze, nikt nie dzwoni, bywa, wiecej osob sie dowie... narazie 200+ wie, moze bedzie ponad 1000 za jakis czas, a wy dalej zwlekacie Smile


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - sqmany - 13-02-2014 17:29

@[xPolishMe]
No właśnie, na tym sposobie żadnych nagród nie zdobyłeś, czyli poradnik jest bezwartościowy. Idea Radzę zmienić nazwę tematu na, "Jak szybko dostać bana!" bądź "Jak szybko zarobić i stracić GP!"


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - xPolishMe - 13-02-2014 17:33

(13-02-2014 17:29)sqmany napisał(a):  @[xPolishMe]
No właśnie, na tym sposobie żadnych nagród nie zdobyłeś, czyli poradnik jest bezwartościowy. Idea Radzę zmienić nazwę tematu na, "Jak szybko dostać bana!" bądź "Jak szybko zarobić i stracić GP!"

Nie ma pewnosci czy nie zdobylbym, gdybym robil konta z innymi nickami, a nie na odwal ciagle tymi samymi Smile juz prawie 250 osob wie o sposobie, licznik leci a nikt nie pisze Sad jaka szkoda, chcialem sie dogadac z Wami, ale widze ze sie nie da Smile Usunalbym ten poradnik bo nie za duzo on mi daje zyskow, a wrogow sobie robic... to takie nie moralne...


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - Qwik - 13-02-2014 17:33

(13-02-2014 17:20)xPolishMe napisał(a):  
(13-02-2014 17:16)sqmany napisał(a):  @[xPolishMe]
Napisałeś, że już zarobiłeś na tym serwisie (domyślam się, że chodzi o to, że coś wygrałeś na tych oszustwach) i dlatego piszesz ten poradnik, ale czy na pewno coś wygrałeś?


To nie ma znaczenia czy wygralem czy nie, ale nie ukrywam, ze udalo mi sie wygrac, ale wtedy nie znalem jeszcze tego sposobu Wink

Poradnik jest napisany dla "zasady". Napisalem na support 2 dni temu i nadal nie otrzymalem odpowiedzi. Chce sobie popatrzyc jak upada serwis stworzony na dwóch skryptach. Napisałem, że mogę się dogadać, ale do tej pory nikt nie podjął ze mną kontaktu Smile Jestem w stanie to usunąc, ale... Nikt nie pisze, nikt nie dzwoni, bywa, wiecej osob sie dowie... narazie 200+ wie, moze bedzie ponad 1000 za jakis czas, a wy dalej zwlekacie Smile


Niech świat stanie w płomieniach!!!!##!

Już to widzę pisze sobie taki koleś do supportu:
-znam sposub na robienie multikont rzondam bmw,ville na manchatanie i 2 batony twix


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - xPolishMe - 13-02-2014 17:35

(13-02-2014 17:33)Qwik napisał(a):  
(13-02-2014 17:20)xPolishMe napisał(a):  
(13-02-2014 17:16)sqmany napisał(a):  @[xPolishMe]
Napisałeś, że już zarobiłeś na tym serwisie (domyślam się, że chodzi o to, że coś wygrałeś na tych oszustwach) i dlatego piszesz ten poradnik, ale czy na pewno coś wygrałeś?


To nie ma znaczenia czy wygralem czy nie, ale nie ukrywam, ze udalo mi sie wygrac, ale wtedy nie znalem jeszcze tego sposobu Wink

Poradnik jest napisany dla "zasady". Napisalem na support 2 dni temu i nadal nie otrzymalem odpowiedzi. Chce sobie popatrzyc jak upada serwis stworzony na dwóch skryptach. Napisałem, że mogę się dogadać, ale do tej pory nikt nie podjął ze mną kontaktu Smile Jestem w stanie to usunąc, ale... Nikt nie pisze, nikt nie dzwoni, bywa, wiecej osob sie dowie... narazie 200+ wie, moze bedzie ponad 1000 za jakis czas, a wy dalej zwlekacie Smile


Niech świat stanie w płomieniach!!!!##!

Już to widzę pisze sobie taki koleś do supportu:
-znam sposub na robienie multikont rzondam bmw,ville na manchatanie i 2 batony twix


heh ;D, nie calkiem tak to wyglądało, na początku zapytałem dlaczego mam -5k gp ;D


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - sqmany - 13-02-2014 17:38

(13-02-2014 17:33)xPolishMe napisał(a):  
(13-02-2014 17:29)sqmany napisał(a):  @[xPolishMe]
No właśnie, na tym sposobie żadnych nagród nie zdobyłeś, czyli poradnik jest bezwartościowy. Idea Radzę zmienić nazwę tematu na, "Jak szybko dostać bana!" bądź "Jak szybko zarobić i stracić GP!"

Nie ma pewnosci czy nie zdobylbym, gdybym robil konta z innymi nickami, a nie na odwal ciagle tymi samymi Smile juz prawie 250 osob wie o sposobie, licznik leci a nikt nie pisze Sad jaka szkoda, chcialem sie dogadac z Wami, ale widze ze sie nie da Smile Usunalbym ten poradnik bo nie za duzo on mi daje zyskow, a wrogow sobie robic... to takie nie moralne...
Mylisz się.
Jest pewność 100%, jeżeli te twoje 250 poleconych wgl. nie korzysta z serwisu to jest pewność, że to multi konta i jest banik. Wink


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - Qwik - 13-02-2014 17:40

Weźcie ten temat do kosza bo to aż żałosne jest.

Ale kasa za adf.ly jest


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - xPolishMe - 13-02-2014 17:40

(13-02-2014 17:38)sqmany napisał(a):  
(13-02-2014 17:33)xPolishMe napisał(a):  
(13-02-2014 17:29)sqmany napisał(a):  @[xPolishMe]
No właśnie, na tym sposobie żadnych nagród nie zdobyłeś, czyli poradnik jest bezwartościowy. Idea Radzę zmienić nazwę tematu na, "Jak szybko dostać bana!" bądź "Jak szybko zarobić i stracić GP!"

Nie ma pewnosci czy nie zdobylbym, gdybym robil konta z innymi nickami, a nie na odwal ciagle tymi samymi Smile juz prawie 250 osob wie o sposobie, licznik leci a nikt nie pisze Sad jaka szkoda, chcialem sie dogadac z Wami, ale widze ze sie nie da Smile Usunalbym ten poradnik bo nie za duzo on mi daje zyskow, a wrogow sobie robic... to takie nie moralne...
Mylisz się.
Jest pewność 100%, jeżeli te twoje 250 poleconych wgl. nie korzysta z serwisu to jest pewność, że to multi konta i jest banik. Wink

Osobie o ID polecenia 975040
Też bana daliście ? Smile Nie wydaje mi się, że wszystkie osoby które dostają reklame za rejestracje na FireGifts korzystają z portalu Smile

Zobacz sam : http://adf.ly/dWpzJ


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - Yoji - 13-02-2014 17:49

hihiih żałosne to jest kto zaryzykuje i skorzysta z twoich poradników .. ?

tak się zastanawiam po co sie masz ty dogadywać jeżeli by to była prawda to co piszesz na Górze

to przecież sam możesz zdobyć cenne nagrody które są.. aa juz wiem dlaczego bo administrator sprawdza osobę która zdobyła punkty i np wygrała nagrodę wiec

ostrzegam wszystkich za korzystanie z tego poradnika dostaniecie Bana i tyle będzie waszej zabawy

xPolishMe blefuje Smile

chciał sobie tylko zrobić sensacje i zarobić na adf.ly


RE: [MegaTuT] FIREGIFTS - 10.000 GP w 30 minut! - sqmany - 13-02-2014 17:51

@[xPolishMe]
Uwierz mi ,że nawet jak ktoś rejestruje się na FG ,aby dostać coś na innym serwisie to też spróbuje na FG, w końcu każdy lubi coś fajnego zgarnąć za darmo, oczywiście nie wszyscy, na pewno mniej osób będzie korzystało z serwisu kiedy zarejestruje się z przymusu, a nie z bo chcę.
@Edit
Swoją drogą nie o tym temat, wątek jest bezużyteczny, więc zaraz poleci do kosza. A ty tylko na start popsułeś sobie reputację tutaj Wink