Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz marzenia? realizuj je! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Masz marzenia? realizuj je! (/Temat-Masz-marzenia-realizuj-je-85567)



Masz marzenia? realizuj je! - sheko12 - 13-02-2014 08:02

Masz cel realizacji własnego marzenia?

Pierwszym krokiem do osiągnięcia każdego człowieka jest życiowy cel:

Marzenia - ----->Zdrowie (przede wszystkim najważniejsze) - -------->Stabilność finansowa (każdemu polakowi się to marzy) - ----------->Rodzina (za pewne większość z was to już rozważało)
.
.
.
.


Osiągniety powyższy cel jest wielkim sukcesem, każdego dnia mając lat 16, 18, 21 czy 30 ......każdy z was czy to w szkole czy w pracy osiąga małe sukcesy we wszystkim co robicie.

Waszym marzeniem jest własna firma? to czemu nie realizować tego marzenia? skoro twoim celem i zarazem marzeniem jest Zdrowie, Pieniądze, Dom, Samochód i Rodzina.....to także twoim marzeniem jest twoja firma, pomyśl wyobraź już siebie spełnionego w tej roli, pomyśl że jesteś nie tylko szefem swojej firmy ale panem świata z uwagi na zrealizowane swoje wszystkie cele i marzenia!!


Moim marzeniem jest Zdrowie, Stabilność Finansowa, Frima, Dom, Samochód - Powoli Spełniam Swe Marzenia Smile
A WY??????

Ogień! Smile


RE: Masz marzenia? realizuj je! - marcel_kk - 13-02-2014 09:58

Wszystko jak na razie mam, pozostała jeszcze wycieczka do Chin.


RE: Masz marzenia? realizuj je! - kamix200 - 13-02-2014 10:24

Ja też mam wszystko oprócz jednego Big Grin Moim marzeniem jest motocykl Big Grin


RE: Masz marzenia? realizuj je! - elbowndg - 13-02-2014 10:25

Z marzeń w tym roku udało mi się zrealizowac 2 duże cele.
Skończyłem studia oraz wydziarałem się.
Na najblizszą przyszłość zostało pogłębianie wiedzy, znalezienie pracy.
Zdrowie jest także lepiej żeby nic się nie zmieniło Smile


RE: Masz marzenia? realizuj je! - sheko12 - 13-02-2014 14:19

[Vip]marcel_kk gratuluje osiągniętych sukcesów Smile

kamix200 oraz elbowndg również Gratuluje Smile

Panowie i Inni - aczkolwiek sukces w zarabianiu nie jest tym czymś ogromnym, za pewne każdy z was ma swoje większe, jeszcze większe marzenia Wink w moim przypadku spełniłem jedno, jedno wielkie marzenie i zarazem cel sportowy.......nigdy w życiu nie pokonałem 42 minut podczas ciągłego biegu Smile po tak dlugich przerwach, w takich sytuacjach pieniądze nie grają roli, cieszmy się z małych rzeczy, cieszmy się ze wszystkiego.


Największą inspiracją jesteśmy My, my sami Smile