Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zrobić mechanizm zabezpieczający na swojej stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak zrobić mechanizm zabezpieczający na swojej stronie (/Temat-Jak-zrobic-mechanizm-zabezpieczajacy-na-swojej-stronie-85523)



Jak zrobić mechanizm zabezpieczający na swojej stronie - gutek126p - 12-02-2014 15:15

Jak zrobić mechanizm zabezpieczający na swojej stronie
chodzi mi o to że gdy ktoś wejdzie na moją strone musi (zaakceptować,przepisać kod) to mu się upublicznia na tablicy facebuka a ja tym samym zwiękaszam sobie wejścia na stronę Smile

coś takiego tak to mniej więcej ma wyglądać:
[Obrazek: 6gb7.jpg]


RE: Jak zrobić mechanizm zabezpieczający na swojej stronie - adkam12 - 12-02-2014 16:38

Nie liczyłbym że ktoś za darmo da Ci pełny skrypt, za 500zł mogę odsprzedać.


RE: Jak zrobić mechanizm zabezpieczający na swojej stronie - gutek126p - 13-02-2014 13:37

Jaja sobie robisz ? 500 zł ???


RE: Jak zrobić mechanizm zabezpieczający na swojej stronie - abelabel2 - 30-04-2014 15:03

Co to jest w ogóle za skrypt?


RE: Jak zrobić mechanizm zabezpieczający na swojej stronie - daniel42na - 30-04-2014 15:10

Moim zdaniem udostępnienie czegoś takiego na publicznym forum (tak samo jak i wielu niszowych sposobów zarobku) wiąże się z szybkim i ogromnym natłokiem konkurencji i często w końcowym efekcie zupełnej bezużyteczności danej metody/niszy/skryptu.
Wiele osób spaliło w ten sposób wiele fajnych sposobów zarobku, wiadomo że zależy każdemu aby forum było fajnym miejscem wymiany informacji, ale są jakieś granice które trzeba zachować aby coś zarabiać. Tongue


RE: Jak zrobić mechanizm zabezpieczający na swojej stronie - Liromir - 30-04-2014 15:22

(30-04-2014 15:10)daniel42na napisał(a):  Moim zdaniem udostępnienie czegoś takiego na publicznym forum (tak samo jak i wielu niszowych sposobów zarobku) wiąże się z szybkim i ogromnym natłokiem konkurencji i często w końcowym efekcie zupełnej bezużyteczności danej metody/niszy/skryptu.
Wiele osób spaliło w ten sposób wiele fajnych sposobów zarobku, wiadomo że zależy każdemu aby forum było fajnym miejscem wymiany informacji, ale są jakieś granice które trzeba zachować aby coś zarabiać. Tongue

w pełni popieram, 1000zł to mało za taki skrypt. Jakby gimbospamerzy z instantera dorwali takie coś za free to już sobie wyobrażam co by się działo na fb Huh