Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama (/Temat-oferuje-facebook-353-662-cos-wiecej-niz-reklama-85521)

Strony: 1 2 3 4


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - Kede - 12-02-2014 22:52

(12-02-2014 22:27)zbyszeq napisał(a):  Do kiedy oferta będzie aktualna. Niebawem ruszam ze stroną www, i przyda się z pewnością taka reklama.
Jakie są przewidywalne efekty takich kampanii?
Przy chwytliwym obrazku, jest szansa zainteresowania się witryną przez chociaż 30-40%?


Nie oferuję reklamy tylko listę grup. Efekty są zależne od treści udostępnianej, więc nie mogę szacować % zainteresowania. Jeżeli ktoś choć w minimalnym stopniu zajmował/zajmuje się reklamą w internecie i w mediach społecznościowych to wie jak wygląda zainteresowanie ludzi w zależności od usługi/towaru. Jeżeli będziesz reklamował stronę o targecie "materace Warszawa" to jak myślisz jaki % osób z tych których zobaczy reklamę akurat szuka materacy do kupienia w Warszawie Wink Natomiast reklamy programów partnerskich, tematyczne czy coś z kategorii fires/easysub będą miały całkiem dobre branie. To wszystko zależy od tego jak przedstawisz swoją "ofertę" na grupach Wink Podobno tekst się sprzedaje a nie usługa. Copywriterzy wiedzą ocb. Skoro ruszasz z nową stroną www i planujesz kampanię to brzmi to dosyć poważnie więc myślę, że masz większy budżet niż 15zł na listę Wink aczkolwiek według mnie bez względu na branże warto spróbować.


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - bubu234 - 13-02-2014 12:49

Dobry kontakt, wszystko bez problemów ;-)

update
Jednak jestem średnio zadowolony, prawie wszystkie grupy zamknięte i trzeba czekać na akceptację, w dodatku w kilku grupach trzeba czekać na zatwierdzenie przez admina.


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - Sprzedaz/kupno - 13-02-2014 23:40

Odpisz na PW


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - Yennson - 13-02-2014 23:42

Jak go nie ma Big Grin Napisał mi ok. 17 ze postara sie byc wieczorem wiec mozliwe ze bedzie rano.


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - Kede - 14-02-2014 16:07

@Up. To fakt, miałem parę rzeczy do załatwienia i do domu dotarłem nieco późno Wink

@bubu234
Grupa otwarta na facebooku nie oznacza, że po dołączeniu do niej jesteśmy automatycznie członkami. W każdej grupie musi nas przyjąć użytkownik upoważniony bądź administrator. Grupa otwarta to taka której treści może przeglądać użytkownik spoza grupy. W zamkniętej treści widzą tylko członkowie grupy. Tak funkcjonuje facebook. W ciągu 24-48 godzin każde z moich kont zostało przyjęte do wszystkich grup. Wtedy można już dodawać posty ile dusza zapragnie. Zaświadczam, że zostało to dokładnie przetestowane. Gdyby nie była to lista wysokiej jakości to nie oferowałbym jej innym Wink Gdy lista została skompletowana to wszystkie grupy były autoapprove. Nawet jeżeli w tej chwili któraś grupa włączyła moderację to mały ułamek co nie pomniejsza jakości listy której rzeczywista wartość jest wysoka.

@Sprzedaz/kupno
Nie otrzymałem od Ciebie żadnej PW. Zaraz się odezwę, lub podam email do kontaktu.


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - koki.sumato - 16-02-2014 19:41

Reklama (dodatkowa na fanpage) właśnie została wykonana. Więc polecam Wink


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - zbyszeq - 16-02-2014 21:44

Transakcja bezproblemowo. Polecam.


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - Kede - 17-02-2014 14:29

Zapraszam kolejnych chętnych Smile


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - Kede - 25-02-2014 20:28

NADAL AKTUALNE Smile
Jeszcze 2-3 sztuki w niższej cenie Wink Kto pierwszy ten lepszy.


RE: [oferuje] facebook 353,662+ coś więcej niż reklama - filip1019 - 27-02-2014 16:08

Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam