Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo w biały dzień? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Oszustwo w biały dzień? (/Temat-Oszustwo-w-bialy-dzien-85495)

Strony: 1 2 3


RE: Oszustwo w biały dzień? - Krissu - 12-02-2014 15:58

(12-02-2014 15:53)malpa2 napisał(a):  Widać ktoś cię bardzo nie lubi... albo komuś zaszedłeś za skórę... Wal na policje, może akurat się coś uda wskórać, a na drugi raz nie wymieniaj się z byle kim i byle jak..Smile

Człowiek o tyle mądrzejszy, że drugi raz tego samego błędu nie popełni.


RE: Oszustwo w biały dzień? - marcel_kk - 12-02-2014 16:18

Doprowadź sprawę do końca, niech gimbopała nie myśli pozostać bezkarna.


RE: Oszustwo w biały dzień? - dastingo - 12-02-2014 17:34

Jeśli możesz, na PW poproszę nazwe konta allegro oszusta. Popsocę mu jeśli to jego prawdziwy adres Smile


RE: Oszustwo w biały dzień? - Krissu - 14-02-2014 20:17

Chciałbym oświadczyć, że spotkałem się z miłą reakcją komisarza, a więc - drogi oszuście, miej się na baczności. Smile


RE: Oszustwo w biały dzień? - Krissu - 08-08-2014 14:53

Okej, wczoraj otrzymałem pismo. Prokuratura zajęła się sprawa, wiec jest nadzieja, ze dojdzie do pomyślnego zakończenia.. Smile

Tak, trochę śmiech, ze trzeba było czekać pół roku.. Ale być może - było warto..


RE: Oszustwo w biały dzień? - DzejkobPL - 08-08-2014 15:13

Ciekawi mnie zakonczenie tej sprawy Smile

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


RE: Oszustwo w biały dzień? - Krissu - 29-12-2014 13:12

Tak więc, sprawa zakończyła się na moją korzyść. Przed świętami odbyła się rozprawa w sądzie, na której zjawić się nie musiałem, oficjalnego pisma nie dostałem, jednak dzisiaj moim oczom ukazał się przelew z niespodziewanego źródła. Oszustem okazał się młody chłopak, który chyba sam do końca nie wiedział, co robił. Cóż - mam nadzieję, że będzie ich coraz mniej.

Peace! Huh


Oszustwo w biały dzień? - Coristo - 29-12-2014 13:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.