Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duży ruch z urządzeń mobilnych i zero konwersji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Duży ruch z urządzeń mobilnych i zero konwersji (/Temat-Duzy-ruch-z-urzadzen-mobilnych-i-zero-konwersji-85486)



Duży ruch z urządzeń mobilnych i zero konwersji - lol_xxx - 11-02-2014 21:05

Mam duży traffic z popytem na nisze kategorii "adult"(zdjęcia, filmiki itp). Z tego co widzę około 80% ruchu jest z urządzeń mobilnych, 50% z Androida. Używam teraz FireCash ale nie daje to żadnych rezultatów. Tysiące wejść i zero konwersji.

Dlatego mam takie pytania:
1. Jak poprawić konwersję? Dobrać jakoś oferty żeby pasowały do urządzeń mobilnych? Zmienić serwis PPA?
2. Może zamiast PPA zainteresować się PPD? Jeśli jest ktoś ogarnięty w PPD (szczególnie jeśli chodzi o ruch "mobilny") to proszę o kontakt.


RE: Duży ruch z urządzeń mobilnych i zero konwersji - Symbian - 11-02-2014 21:47

Moim zdaniem jeżeli ktoś siedzi i przegląda neta np na telefonie, to nie chce mu się wypełniać ofert aby pobrać plik ponieważ wiadomo, jest to niewygodne. Jeżeli chodzi o tablety itp pewnie mirrory są źle wyświetlane czy coś, pewny nie jestem jak to jest wyświetlane na tabletach więc nie chce Cię wprowadzać w błąd


RE: Duży ruch z urządzeń mobilnych i zero konwersji - lol_xxx - 11-02-2014 22:02

Właśnie podejrzewam, że jest to wyświetlane źle lub w ogóle nie wyświetlane. Dlatego jeśli ktoś ma mobilne PPA lub PPD, lub jeszcze inną ofertę to proszę o kontakt/pw. Chętnie się zarejestruję z refa w zamian za małą pomoc. Ruch jest dość fajny, precyzyjny, cały czas rośnie i szkoda żeby się marnował.