Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Probux czy Ojooo.com ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Probux czy Ojooo.com ? (/Temat-Probux-czy-Ojooo-com-85483)

Strony: 1 2 3


Probux czy Ojooo.com ? - ventopolska - 11-02-2014 20:21

Witam mam do zainwestowania 20$ w co lepiej zainwestować w ojooo czy w probuxa.. Uzasadnij dlaczego ?


RE: Probux czy Ojooo.com ? - Artiis - 12-02-2014 10:43

Probux

Małe stawki za kliki, jedna stawka za klik poleconego a nie pomieszane jak na ojoo. Nie ma dużych prowizji dla "mentora" przy wykupie goldena prowizja to tylko 2$ gdzie golden kosztuje 80$. To wszystko się przekłada na długa żywotność buxa. I najlepsze na koniec wypłaty sa INSTANT nie ważne od rodzaju konta dla porównania w ojoo już tydzień czekam na wypłatę i chyba się nie doczekam. Jak się zarejestrujesz z mojego reflinka zaoferuje Ci refback. Jak chcesz wiedzieć więcej pisz Wink


RE: Probux czy Ojooo.com ? - Pole - 12-02-2014 11:22

Trochę mała inwestycja jak na buxa :/ JA bym na twoim miejscu brał Ojooo.com ale musisz zainwestować chociaż 100-120$ na refów i premke .


RE: Probux czy Ojooo.com ? - Artiis - 12-02-2014 11:30

Przecież te całe ojoo lada moment padnie. Nie wiem czemu wszyscy się do niego pchają.. Później napisze kilka argumentów.. Teraz na tel jestem


RE: Probux czy Ojooo.com ? - Artiis - 12-02-2014 14:30

Argumenty:

1) Kliki refów

* Nawet do 0,035$ za jeden swój klik.. zdecydowanie za dużo
* Nawet do 0,017$ za klik RR/DR

2) Koszt reklamy

Reklama kosztuje:

PTC:
60 sec - 500 wejść - 16$
60 sec - 1000 wejść - 32$
60 sec - 5000 wejść - 160$
i tak dalej

czyli za jedno kliknięcie płacimy: 0,032$

3) Zyski firmy

Serwis płaci za jeden klik (0,035$ -nasz klik + 0,017$ -klik DR/RR ) = 0,049$

Zysk:

0,032$-0,049$= - 0,017$

Czyli serwis dokłada do tego. Ktoś się może przyczepić że to są obliczenia na koncie VIP - no ale bądźmy szczerzy każdy do niego dąży i serwis musiał wziąć to pod uwagę i wyliczyć tak, żeby być chociaż pół centa na plus.

4) Prowizje od sprzedaży premium.

To jest nienormalne, żeby serwis dawał ponad 50%, prowizji za sprzedane konto premium. Sami pomyślcie, czy opłacałoby wam się sprzedawać premium za np; 50$ i dawać 30$ dla "przedstawiciela", czy lepiej dać cenę 22$ i 2$ przeznaczyć jako prowizję od sprzedaży...?

5) WYPŁATY

Ja już czekam równo tydzień na wypłatę - no coś jest chyba nie tak..? W probuxie wypłaty są instant.



Może to i są moje teorie spiskowe, ale z całą pewnością nie włożę tam ani dolara.


RE: Probux czy Ojooo.com ? - ventopolska - 12-02-2014 15:44

Wrzuciłem tam 6$ zobaczymy czy wypłata przyjdzie jak poleceni wbiją kasę oczywiście ja też w wszystkie reklamy klikam Smile


RE: Probux czy Ojooo.com ? - Artiis - 12-02-2014 18:12

(12-02-2014 15:44)ventopolska napisał(a):  Wrzuciłem tam 6$ zobaczymy czy wypłata przyjdzie jak poleceni wbiją kasę oczywiście ja też w wszystkie reklamy klikam Smile

Tam, czyliWink?


RE: Probux czy Ojooo.com ? - b2neobux - 12-02-2014 18:38

W sumie na ojooo.com zainwestowałem 700zł.
Twoje statystyki są błędne.
97,3% użytkowników jest free.
0,032$-0.016=0.16$
Tyle serwis zarabia na nas.
Co do premium jest zajebista sprawa. Jest drogie ale jak masz kilka DR którzy płacą abonament masz dochód pasywny około 1000zł
nie policzyłeś ile serwis ma za kliki 0,003/P+/p/Vip 0,001 free.
Serwis wychodzi na czysto.
Co do wypłat dla p+ i paypalu są to średnio 4 dni max 10.

Poza tym ojooo.com to nie tylko bux. Oferują coś ala adsense z lepszymi stawkami za kliknięcia.
Nie upada a ma się ku dobremu.
A insta nie zrobią z prostego powodu.

Dużo osób klika za pomocą Autoclicerów i muszą to zweryfikować.
Na razie najlepszy serwis to ojooo.com

Dodatkowo ojooo.com jest zarejestrowaną firmą w Niemczech. Poszperaj i poszukaj Smile
Poza tym reklam jest MASĘbeka


RE: Probux czy Ojooo.com ? - ventopolska - 12-02-2014 20:39

Ok, dzięki ludzie spróbuje na obu serwisach Smile Temat do zamknięcia.


RE: Probux czy Ojooo.com ? - mks22 - 13-02-2014 14:30

Też mi się wydaje, że raczej zdecydowana większość użytkowników pozostanie na zawsze przy koncie Standard, nie każdy ma przecież ochotę wchodzić w inwestycję. Dlatego też akurat na reklamach serwis na pewno zarabia. Co do bonusów za konta Premium/VIP to już jednak trochę mnie dziwi, że są tak wysokie. Miejmy jednak nadzieję, że to nie osłabi ich płynności finansowej Smile