Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podmiana jednego linku w całym blogu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Podmiana jednego linku w całym blogu (/Temat-Podmiana-jednego-linku-w-calym-blogu-85480)



Podmiana jednego linku w całym blogu - Lontek - 11-02-2014 19:21

Witam
Mam pytanie. Czy da się w jakiś sposób zrobić tak żeby jeden link w blogu który jest na nim kilkanaście razy podmienic inaczej jak pojedynczo usuwać i aleja wklejac. No wiecie cos takiego jak w wordzie ?
Blogspot ofc


RE: Podmiana jednego linku w całym blogu - PanCaro - 12-02-2014 15:13

Chodzi Ci o teksty czy w kodzie czy co? Bo tak troche chaotycznie napisane...

Chodzi Ci żeby w tekście wyszukało np.
"lontek"
a zamieniło na
"lontek.pl"
lub
" " - czyli usunęło?

Ja do takich celów używam notepad++ a jeżeli chodzi Ci o coś innego to opisz to inaczej...


RE: Podmiana jednego linku w całym blogu - Lontek - 12-02-2014 18:02

Taki chodzi mi o coś takiego, że mam powiedzmy 50 postów na blogu. W każdym z 50 postów znajduje się ten sam link, który chce za pomocą jakiegoś tajemnego sposobu zamienić zamiast klikać w każdy post edycja wywalić stary link i wkleić nowy link. Cotakiego jak w wordzie, że wyszukuje wpisaną frazę w całym dokumencie i zamienia na inną wybraną przez nas. Faktycznie może trochę słąbo to opisałem, ale teraz mam nadzieję, że już jasne wszystko Big Grin


RE: Podmiana jednego linku w całym blogu - magikjan - 13-02-2014 20:33

Na blogspocie tego nie zrobisz tego w prosty sposób Wink Mógłbys wyeksportowac wszystkie posty do xml, podmienic link w zwykłym edytorze i wgrać na nowo, i to jest jedyne rozwiązanie, bo nie masz dostępu do bazy.


RE: Podmiana jednego linku w całym blogu - dorabiajonline - 21-01-2015 20:18

Tak, da się CSSem. Jak mi podasz jaki to link, czyli adres linku jaki chcesz podmienić napiszę Tobie jak to zrobić Smile