Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neobux referrals - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Neobux referrals (/Temat-Neobux-referrals-85449)



Neobux referrals - kodo - 11-02-2014 08:21

Witam. Od kilku tygodni pracuje na neobuxie. Początkowo starałem się zarabiać poprzez ofery Matomy, uzbierałem 3k neocoinsów, niestety nie przyjmują już screenów i trudno cokolwiek zarobić na tej metodzie kupując nawet startery. Z klików zakupiłem pierwszych 3 poleconych, tak jak w wielu poradnikach zastosowałem skrypt AutoPay z nadzieją, że dzięki temu poleceni będą za siebie płacić. Po 3 dniach nagle z konta ubyło mi 0,06 $, a zapłata za poleconych powinna być ściągana dopiero po 30 dniach. Jak to działa? Czy są minimalne zyski, abym mógł powoli zwiększać liczbę refów? Ile kosztuje przedłużenie refa? Jak można zamiast płacić za to neopointsami (uzbierałem już prawie 2k)?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.


RE: Neobux referrals - kodo - 11-02-2014 22:30

Jak wykorzystać Neopointsy do spłaty poleconych?


RE: Neobux referrals - Bloodi - 20-03-2014 17:00

Chodzą plotki że na neobuxie na wykupionych reffach nie da się zarobić bo to boty, wykupiłam dziś 3 w ramach testówUndecided


RE: Neobux referrals - Workis - 21-03-2014 14:33

@Bloodi,
to są boty, ale nie oznacza to, ze sie nie da zarobic. Wink
Ale fakt faktem, ciezko jest zarobic bez konta ultimate. Wink

pozdrawiam


RE: Neobux referrals - robert_tig - 23-03-2014 21:16

Bot czy nie bot... to dla mnie nie kłopot... tym bardziej, ze to chyba bzdura. Dlaczego? Bo gdyby to były boty, to klikały by wszystkie, a tak nie jest. I prawda jest, ze MOŻNA na nich, nawet gdyby to były boty, zarobić, bo sam zarabiam. Jak? http://zarabiam.com/Temat-Neobux-darmowy-poradnik-88001
I bynajmniej bez konta ultimate, choć kiedyś mam zamiar sobie je wykupić płacąc z main balance, jak wystarczająco zarobie. Smile


RE: Neobux referrals - robert_tig - 24-03-2014 02:13

A odnośnie wynajętych refow i AutoPay, to nie jest tak, że oni będą płacić za siebie, żebyś Ty zarabiał. No, nie bądźmy naiwni. W AutoPay chodzi o to, że dla przykładu jak to opisali na stronie w FAQ - wynajmujesz 500 refów za 100$. W momencie jak któryś z nich kliknie po raz pierwszy, płacisz za przedłużenie jego wynajęcia o jeden dzień i analogicznie, jeśli nie kliknie, to nie zostanie on przedłużony, a Ty nie zapłacisz za niego w danym dniu. Jeżeli wszyscy będą klikać dzień w dzień, w ostatecznym rozrachunku zapłacisz 15$ mniej za cały miesiąc, w porównaniu z jednorazowa oplata. Wbrew pozorom fajna sprawa, bo i nie musisz pamiętać o przedłużaniu wynajmu, cały czas masz wartościowe, bo aktywne refy, no i jak by nie było oszczędzasz.
Mam nadzieję, ze wyczerpałem temat. Smile


RE: Neobux referrals - FalosPL - 12-04-2014 15:06

Kiedy preferujecie wymianę RR, po ilu dniach nie klikania ich najlepiej wymieniać ?