Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KOKI SUMATO > dziennik inwestycji w kryptowaluty i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KOKI SUMATO > dziennik inwestycji w kryptowaluty i inne (/Temat-KOKI-SUMATO-dziennik-inwestycji-w-kryptowaluty-i-inne-85434)



KOKI SUMATO > dziennik inwestycji w kryptowaluty i inne - koki.sumato - 10-02-2014 22:55

Witam serdecznie
Nazywam się Koki Sumato (profil na bloggerze). Zarejestrowałem się na forum ze względu na dziennik inwestycji- zarobków/strat który mam ochotę prowadzić tutaj. Ze względu na moją lokalizację i metodę połączenia plany pokrzyżował mi nieoczekiwany ban, który po wielu próbach udało mi się wyjaśnić. Prowadzę bloga na którym udostępniam porady oraz "moje poczynania" w kwestii inwestycji w kryptowaluty. Z czasem mam zamiar inwestować również w inne rynki.

Jeżeli ktoś chciałby zacząć inwestować w kryptowaluty to zapraszam na mój blog http://koki-sumato.blogspot.com gdzie znajdziecie mini poradnik Wink i myślę, że pożyteczne wpisy od czasu do czasu. Sygnały, porady.

Ten dziennik jak i również prowadzenie bloga to oczywiście działania nonprofit. Nie znajdziecie żadnego reflinka, linków partnerskich ani reklam. Jedyna korzyść jaką czerpię to satysfakcja Wink

Inwestycją w kryptowaluty zajmuje się od ~półtora miesiąca. Mam pewne (małe) doświadczenie z innego typu inwestycji i liczę, że ta wiedza w pewnym stopniu mi pomoże.

Moje obecne raczkujące kroki:
[Obrazek: 3a.PNG]
Zainwestowałem w bitcoin, litecoin i dogecoin. Mam zamiar w bitcoina inwestować na bieżąco. Natomiast inwestycja w litecoin, dogecoin to raczej transakcja długoterminowa. Jestem pewien, że za dłuższy czas przyniesie mi konkretny zysk. Jak nie za 6msc to za 2 lata.
W ciągu 10 dni bitcoin dał mi zysk 25% więc go sprzedałem. Dzisiaj ponownie zainwestowałem w bitcoina kwotą startową+zyskiem. Będę informował tutaj na bieżąco co i jak.
Ogenki-de Smile


RE: KOKI SUMATO > dziennik inwestycji w kryptowaluty i inne - koki.sumato - 12-02-2014 00:22

Dobry moment na inwestycje w bitcoina. Kurs na bitcurexie 2040 zł za 1BTC. A jeszcze parę dni temu było to 2400zł+
Według mnie w ciągu kilku najbliższych dni / do 2 tyg. kurs mocno skoczy.


RE: KOKI SUMATO > dziennik inwestycji w kryptowaluty i inne - buKKa2 - 12-02-2014 01:57

kryptowaluty to jeden wielki szwindel tak na prawde i mysle ze tylko bitcoin jest w miare chociaż i tego nie jestem pewny a reszta to tylko po to zeby zarobic i zwinac interesAngry


RE: KOKI SUMATO > dziennik inwestycji w kryptowaluty i inne - Kede - 12-02-2014 14:28

Zarobić i zwinąć interes? Przecież nikt nie sprawuje władzy nad kryptowalutami. Cena jest obliczana na podstawie popyt, podaż. Więc kto ma się zwinąć i z czym? Najwyżej może jakaś waluta upaść (stracić na wartości) ale takimi kryptowalutami też interesują się ludzie i wtedy może równie dobrze po pewnym czasie zyskać dużej wartości.

Cytat:mysle ze tylko bitcoin jest w miare
To tylko dlatego piszesz bo bitcoin osiągnął tak duży sukces a kiedyś był nic nie wart Wink


KOKI SUMATO > dziennik inwestycji w kryptowaluty i inne - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.