Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) (/Temat-Zarobek-bez-wysilku-i-bez-komputera-85409)

Strony: 1 2


Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - gitarka112 - 10-02-2014 17:45

Witam, o to krótki poradnik jak prosto i łatwo zarobić bez użytku komputera, a jedynie z systemem android.

Najpierw rejestrujemy się na naszej platformie zarobku, u mnie będzie to zarabiara.

Linki:

[Z Ref'em]

[Bez Ref'a]

Po rejestracji, włączamy naszego smartfona z androidem, po czym wchodzimy do sklep play. Szukamy tamdwóch wymaganych aplikacji do zarobku. Jest to Opera mini oraz BackLight switch.

Po zainstalowianiu tych aplikacji, uruchamiamy program backlight switch po czym ustawiamy kolejno:

Application Select -> Wybieramy Opera mini -> Klikamy wstecz -> Zamykamy aplikację.

Kolejnym krokiem będzie włączenie naszej przeglądarki opera mini.

Następnie wchodzimy na adres Zarabiara.pl po czym logujemy się i klikamy przycisk Surfuj!

Po tych wszystkich krokach, najlepiej aby podłączyć do telefonu ładowarkę oraz ustawić jak najmniejsze oświetlenie ekranu. Zmniejszy to zużycie energii Wink

Miłego zarobku Wink


Wątek będę aktualizował o różne porady jak i sztuczki dodatkowe przy zarabianiu Wink


RE: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - Knight97 - 10-02-2014 18:20

To samo, co już wcześniej ja napisałem...


RE: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - karol9919 - 10-02-2014 18:55

A ile da się na tym zarobić przy dobrych wiatrach?


RE: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - unname - 11-02-2014 16:25

No właśnie ile na tym można zarobić, bo nie wiem czy opłaca się katować telefon?


RE: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - DonWestbam - 11-02-2014 17:28

No tez mnie ciekawi ile da rade na tym zarobic, aktualnie nie mam stalego dostepu do komputerka a to by mogla byc dobra opcja Big Grin


RE: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - ventopolska - 11-02-2014 17:42

Ludzie koleś wzorował się na użytkowniku Knight97
Praktycznie cały poradnik jest skopiowany a koleś chce sobie tylko nabić poleconych Smile Nie dajcie się oszukać !


Link do prawdziwego poradnika: http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Autosurf-na-Androidzie-73810?highlight=android


RE: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - szufliko - 11-02-2014 20:25

(10-02-2014 18:20)Knight97 napisał(a):  To samo, co już wcześniej ja napisałem...

only true, nie wiem czy on to od cb skopiował czy nie umie używać wyszukiwarkiJerk2Jerk2Jerk2Jerk2


RE: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - TREBORss - 11-02-2014 20:45

Nie mówiąc już o tym, że ta zarabiara to obecnie straszny chłam.


RE: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - Kede - 11-02-2014 21:49

Za nieczyste zagranie tylko dla refów należy się warn moim zdaniem Wink


Odp: Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) - gitarka112 - 11-02-2014 22:34

O kurcze. Na prawdę nie widziałem tego tematu a ten sposób znalazłem sam.

Wytapatalkowane z mojego Szajsunga Smile