Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Start w Bukmacherce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Start w Bukmacherce (/Temat-Start-w-Bukmacherce-85385)

Strony: 1 2


Start w Bukmacherce - PaulRcootiC - 10-02-2014 10:05

Czesc,bym chcial zaczac w bukmacherce ale mam kilka pytan Wink
1.Jaki serwis wybrac ?
2.Czy do tego serwisu jest jakis darmowy bon/kod startowy ze dostane troche kasy od nich na start i bede musial iles razy ja obrocic i bede mogl wyplacic?
3.Czy ten serwis wyplaca?
4.Ile zarabialiscie zaczynajac w swoich pierwszych buk'ach?


RE: Start w Bukmacherce - drewno951123 - 10-02-2014 10:12

1.Jak dla mnie najlepszy jest bet365 Smile
2.W serwisie jest promocja że dostajesz 100% więcej na start do 200zł. Np wpłacasz 100zł dostajesz 100zł za free i musisz nim obrócić 3 razy chyba Big Grin
3. Oczywiście.
4. Początek miałem cudowny, wpłaciłem i od razu zarobiłem 2k a potem coraz gorzej bo chciałem za szybko. Po 2 latach już cały czas tylko + Big Grin

Reszta PW Big Grin


RE: Start w Bukmacherce - marcingot - 11-02-2014 22:19

1.Jaki serwis wybrac ? Bet365
2.Czy do tego serwisu jest jakis darmowy bon/kod startowy ze dostane troche kasy od nich na start i bede musial iles razy ja obrocic i bede mogl wyplacic?
Dostajesz na start do 100% depozytu do 200zł
3.Czy ten serwis wyplaca? Tak wypłaca i szybko
4.Ile zarabialiscie zaczynajac w swoich pierwszych buk'ach? Mój rekord 8 dni 2tyś zł


RE: Start w Bukmacherce - jackqueen - 14-02-2014 17:05

Jeśli chodzi o buka to zdecydowanie bet365 - najlepszy bonus, w miarę wysokie kursy, bogata oferta zakładów. Dodatkowo dla początkujących bardzo przejrzysty serwis.
Ile zarabialiscie zaczynajac w swoich pierwszych buk'ach? - na początku nie jest łatwo, wiadomo, od razu odradzam puszczanie tasiemców z wysokim kursem za 2 zł. Jeśli dopiero zaczynasz to możesz zajrzeć do mnie na stronke http://www.platnetypy.vxm.pl to znajdziesz kilka wiadomości dla początkującego np o handicapach, under/over i azjatyckiej sumy goli, oznaczeń w zakładach itp. Dodatkowo jeśli chcesz obstawiać tylko w celach zarobkowych a nie masz pojęcia o sporcie to możesz pomyśleć o płatnych typach, łatwo takimi typami bonus obrócić


RE: Start w Bukmacherce - grzesiek1990 - 10-04-2014 16:52

Nie nastawiaj się na szybki zysk i nie graj wysokich kursów na początku. Ucz się i odpowiednio zarządzaj depozytem czyli swoim bankrollem. Nawet jeśli dzięki szczęściu na początku dużo wygrasz to bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia tak samo szybko przegrasz wszystko. Graj rozsądnie.


RE: Start w Bukmacherce - havierx - 25-04-2014 07:48

(10-02-2014 10:05)PaulRcootiC napisał(a):  Czesc,bym chcial zaczac w bukmacherce ale mam kilka pytan Wink
1.Jaki serwis wybrac ?
2.Czy do tego serwisu jest jakis darmowy bon/kod startowy ze dostane troche kasy od nich na start i bede musial iles razy ja obrocic i bede mogl wyplacic?
3.Czy ten serwis wyplaca?
4.Ile zarabialiscie zaczynajac w swoich pierwszych buk'ach?
1. Na start bet365, unibet, czy nawet bet-at-home (wyplata na konto bankowe w 2 dni, chociaz kursy nieco nizsze). Jak juz bedziesz bardziej zaawansowany to pinnacle.
2. W 3 pierwszych masz. Musisz poczytac, ale to sa atrakcyjne bonusy. W pinnacle nie masz, bo to juz jest buk dla zawodowych graczy, bez limitow, bez bonusow.
3. Te znane wszystkie wyplacaja. I tylko w takich graj, a nie w czyms co powstalo wczoraj.
4. Przez pierwsze lata bylem zawsze blisko zera. Ale to nie byl stracony czas, teraz po kilkunastu latach systematycznie zarabiam u buka.

Nie graj tasiemek, graj na czym sie znasz. I pamietaj, ze lepiej wygrac malo niz przegrac cos po wyskoim kursie.


RE: Start w Bukmacherce - Tezzio - 25-04-2014 16:52

1. Polecam bet365, bardzo szeroka oferta zakładów. Każdy znajdzie coś dla siebie!!Big Grin
2. o ile dobrze pamiętam, 100% na start
3. JasneBig Grin to podstawa!
4. Z tym bywa różnie. raz lepiej, raz gorzej!Big Grin Ważne że na plusSmile


RE: Start w Bukmacherce - fahamore - 26-04-2014 16:42

1. Ja zaczynałem w Bet-at-home, ma skromny wygląd. Później był Bet365 i w nim przegrałem najwięcej na live Sad (bo live zakłady mają fajne Smile )
2. 50% do 350 pln
3.tak
4.już nie pamiętam, ale początki były trudne. Nie obstawiaj całej kasy na jeden zakład


RE: Start w Bukmacherce - SpeedUp - 26-04-2014 18:57

(10-02-2014 10:05)PaulRcootiC napisał(a):  Czesc,bym chcial zaczac w bukmacherce ale mam kilka pytan Wink
1.Jaki serwis wybrac ?
2.Czy do tego serwisu jest jakis darmowy bon/kod startowy ze dostane troche kasy od nich na start i bede musial iles razy ja obrocic i bede mogl wyplacic?
3.Czy ten serwis wyplaca?
4.Ile zarabialiscie zaczynajac w swoich pierwszych buk'ach?

1. Polecam STS
2. Tak, bonus startowy (wpłacasz np. 70 zł i dostajesz 70 zł bonusu - przeczytaj lepiej regulamin bonusu)
3. Oczywiście - całkowicie legalny bukmacher
4. Chwilowo było to kilkadziesiąt złotych, ale później te sumy szybko się pomnożyły.


RE: Start w Bukmacherce - rekki - 26-04-2014 21:06

1. Ode mnie - eFortuna
2. Tak, do 500zł.
3. Zdecydowanie tak, w pełni legalny
4. Raczej drobne, ze względu na mały % trafialności wyników