Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usługi sms na stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Usługi sms na stronę (/Temat-Uslugi-sms-na-strone-85368)



Usługi sms na stronę - marcinex1232 - 09-02-2014 21:59

Mam kilka pytań.
Chcę założyć stronkę z kolegą i chcemy na tej stronie umieścić usługę sms premium. Chcę żeby użytkownik wysłał smsa , dostał kod i musiał go potwierdzić kod by był zapisywany w bazie danych i jeśli się zgadza to włączyć usługę premium na ileśtam czasu.
Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą, żeby to zrobić jak dopiero zaczynam?
Czy mogę starać się o jakieś dotacje z unii na firmę?
Z kim polecacie się skontaktować w sprawie usług sms?
Czy ktoś mi może wyjaśnić bardzo szczegółowo jak to działa i jak usługodawca się ze mną by np. rozliczał.


RE: Usługi sms na stronę - Liromir - 09-02-2014 22:31

Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą, żeby to zrobić jak dopiero zaczynam?
NIE
Czy mogę starać się o jakieś dotacje z unii na firmę?
NIE


RE: Usługi sms na stronę - USA - 09-02-2014 22:46

Cytat:Czy mogę starać się o jakieś dotacje z unii na firmę?

hmm chyba kiedyś słyszałem o dotacjach na stronę WWW, oczywiście w zależności jakiego typu to strona Wink


RE: Usługi sms na stronę - Admin - 09-02-2014 23:51

Możesz skorzystać z Homepay, Cashbill, Dotpay...
Jako firma wystawiasz na koniec miesiąca fakturę na prowizję którą zarobiłeś z tytułu usług premium rate i tyle, czekasz 7-14 dni i dostajesz pieniążki.
Co do dotacji to nie liczyłbym żebyście dostali cokolwiek na tak banalny projekt.


RE: Usługi sms na stronę - marcinex1232 - 19-02-2014 09:31

Czyli jak chcę dodać płatności sms np. z dotpaya to muszę już mieć firmę żeby wystawić im fakturę?


RE: Usługi sms na stronę - Admin - 19-02-2014 17:13

Nie musisz, bez firmy wystawiasz im rachunek. We własnym zakresie musisz sobie napisać system który to będzie obsługiwać, dokumentacje techniczną znajdziesz na ich stronie.


RE: Usługi sms na stronę - marcinex1232 - 19-02-2014 19:24

ok, dzięki reput leci Smile


RE: Usługi sms na stronę - marcinex1232 - 24-02-2014 20:26

a dotpay umożliwia usługi sms na wszystkie kraje czy tylko Polskę?