Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Freebiz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Freebiz (/Temat-Freebiz-85361)

Strony: 1 2


RE: Freebiz - Symbian - 10-02-2014 20:27

Cytat:Troszkę się kolego jebłeś nie on załozył temat i oczerniał freebiza a nie firesa ale tak to masz rację.
Faktycznie, teraz wychodzi na to że to Moja inteligencja jest na - Jerk
Ale!
Cytat:Gimbus sie odezwal, nie podoba sie w fires to wypi*rdalaj , narzekasz na to ze scam a jak przyjdzie co do czego ze nie miales racji to sie wyzywa.
Tak jak wcześniej wspomniałem, nigdzie nie pisałem że fires to scam, na nikim się nie wyżywam z nikim się nie wyzywam, i nie pisałem iż mi się nie podoba, fakt gdy fires nie wypłacał przeszedłem do konkurencji i pewnie nie tylko ja tak postąpiłem.. Lecz powtarzam! nigdy nie pisałem ŻE FIRES JEST SCAMEM ! aha i ogarnij słownictwo Tongue


RE: Freebiz - sczczb - 10-02-2014 22:45

Po co napisales to 2x? Raz wystarczy bo ci jeszcze zylka peknie Smile


RE: Freebiz - Symbian - 10-02-2014 22:56

(10-02-2014 22:45)sczczb napisał(a):  Po co napisales to 2x? Raz wystarczy bo ci jeszcze zylka peknie Smile
Nic nie pęknie, ja jestem spokojny człowiek 2, napisałem 2 raz ponieważ edycja tamtego postu w tym przypadku, nie miała za bardzo sensu.