Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Freebiz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Freebiz (/Temat-Freebiz-85361)

Strony: 1 2


Freebiz - Panix - 09-02-2014 19:24

poszukuję mentora freebiz. Proszę o kontakt


RE: Freebiz - Symbian - 09-02-2014 19:27

Nikt Ci nie pomoże ponieważ tam nie ma systemu poleconych, chyba że ktoś ma dobre serce, ja niestety nie mam smutny


RE: Freebiz - sqmany - 09-02-2014 19:51

Prosisz o mentora w serwisie w którym nie ma systemu poleconych. W dodatku w złym dziale. Fuck Logic facepalm


RE: Freebiz - sczczb - 09-02-2014 19:52

To dzial fires nie freebiz, pozatym freebiz smierdzi Jerk2


RE: Freebiz - Symbian - 09-02-2014 20:15

(09-02-2014 19:52)sczczb napisał(a):  To dzial fires nie freebiz, pozatym freebiz smierdzi Jerk2
Może to nie freebiz śmierdzi tylko Twoje skarpety Jerk2


RE: Freebiz - piotrekprorok - 10-02-2014 18:59

No to Symbian pozamiatał Big Grin


RE: Freebiz - sczczb - 10-02-2014 19:15

Gimbus sie odezwal, nie podoba sie w fires to wypi*rdalaj , narzekasz na to ze scam a jak przyjdzie co do czego ze nie miales racji to sie wyzywa.


Go Away.

PS. Osoby ktore daly reputa za tekst "Smierdza ci skarpety"

Pogratulowac humoru Smile


RE: Freebiz - dsfhaf - 10-02-2014 19:23

(10-02-2014 19:15)sczczb napisał(a):  Gimbus sie odezwal, nie podoba sie w fires to wypi*rdalaj , narzekasz na to ze scam a jak przyjdzie co do czego ze nie miales racji to sie wyzywa.


Go Away.

PS. Osoby ktore daly reputa za tekst "Smierdza ci skarpety"

Pogratulowac humoru Smile


Kolego trochę samokrytyki w życiu nie zaszkodzi.. Spinasz dupe a Symbian chciał tylko trochę rozluźnić sytuację i teraz będziesz miał do niego o to aż takie pretensje? Co my w przedszkolu jesteśmy? facepalm


RE: Freebiz - Symbian - 10-02-2014 19:40

(10-02-2014 19:15)sczczb napisał(a):  Gimbus sie odezwal, nie podoba sie w fires to wypi*rdalaj , narzekasz na to ze scam a jak przyjdzie co do czego ze nie miales racji to sie wyzywa.


Go Away.

PS. Osoby ktore daly reputa za tekst "Smierdza ci skarpety"

Pogratulowac humoru Smile
Założyłeś temat o freebizie w dziale należącym do fires, następnie w założonym temacie (W którym szukasz mentora) na freebiz, wspomniałeś o fires, pogratulować inteligencji którą pewnie masz na - .Xpokerface Edukację w Gimnazjum zakończyłem 3 lata temu Smile
Czy ja gdzieś napisałem że fires to scam lub że mi się nie podoba ? nie sądzę


RE: Freebiz - dsfhaf - 10-02-2014 19:57

(10-02-2014 19:40)Symbian napisał(a):  
(10-02-2014 19:15)sczczb napisał(a):  Gimbus sie odezwal, nie podoba sie w fires to wypi*rdalaj , narzekasz na to ze scam a jak przyjdzie co do czego ze nie miales racji to sie wyzywa.


Go Away.

PS. Osoby ktore daly reputa za tekst "Smierdza ci skarpety"

Pogratulowac humoru Smile
Założyłeś temat o freebizie w dziale należącym do fires, następnie w założonym temacie (W którym szukasz mentora) na freebiz, wspomniałeś o fires, pogratulować inteligencji którą pewnie masz na - .Xpokerface Edukację w Gimnazjum zakończyłem 3 lata temu Smile
Czy ja gdzieś napisałem że fires to scam lub że mi się nie podoba ? nie sądzę


Troszkę się kolego jebłeś nie on załozył temat i oczerniał freebiza a nie firesa ale tak to masz rację. Wypowiada się a nic nie wie o tamtym serwisie. Wypłacają więc nikt nie narzeka.. Nie podoba mu się niech się ograniczy do jednej stronki jego wola z takim podejściem prędzej czy później go wy*ymają. Wiem na własnym przykładzie.. Jeppany easyscam..