Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś (/Temat-Wyplata-z-Fires-i-maly-zarobek-dla-kogos-85344)



Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś - Radi98 - 09-02-2014 17:30

Witam

Czy chciałby ktoś tak ,że ja bym na swoim koncie fires wpisał jego dane bankowe gdybym miał tam ok. 100zł chyba że ktoś chce więcej np. 200zł ale to dłuższy czas bo narazie dziennie od 0-2 leady ;-( zleciłbym wypłate a ta osoba by wzięła sobie jakiś % z tego a reszta mi pocztą wysłała, tylko nie wiem ile % podatku jest 8,5 czy 18? i czy trzeba co miesiąc płacić podatek czy można co rok? mniejsza z tym.
Np. 100zł - 18zł (18% podatku [dajmy że tyle]) - 7zł [lub 12zł zależy ile kto chce ale też dużych sum nie dam] = 70zł dla mnie.
Ale żeby wpisać tej osoby dane bankowe to musi mi najlepiej dać jakieś dowody że nie jest złodziejem albo jakieś opinie użytkowników.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.



RE: Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś - dawid327 - 09-02-2014 18:01

Załóż izzy konto i po sprawie nikt na takie coś nie pójdzie zrozum toSmile


RE: Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś - Radi98 - 09-02-2014 18:05

I co że zrobię konto jak ja z podatkami nie umiem się obchodzić ;-<


RE: Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś - dawid327 - 09-02-2014 18:08

To nie lepiej poświęcić godzinę czasu na to żeby ogarnąć jak się rozliczać i zarabiać więcej bez żadnego ryzyka że ktoś Cię zrobi w balona i zabierze całą kasę ?


RE: Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś - sqmany - 09-02-2014 18:09

@[dawid327]
No i co z tego, że zrobi izzykonto, jak i tak nie będzie mógł wypłacić na to konto, bo rachunek może wystawić jedynie osoba dorosła, czyli kasa musi iść na konto osoby dorosłej.


RE: Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś - dawid327 - 09-02-2014 18:10

To niech poda dane i numer konta ojca albo matki i po sprawie.


RE: Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś - sqmany - 09-02-2014 19:48

@[dawid327]
Też mu to radziłem ,ale nie chciał. Woli się inaczej bawić. Pewnie boi się, że mu matka podpier*oli kasę Lol


RE: Wypłata z Fires i mały zarobek dla kogoś - marcel_kk - 09-02-2014 19:58

Na tym forum takiego naiwniaka raczej nie znajdzie,
chyba że komuś odpali 50%, ale raczej szybciej zostanie
oszukany na całą kwotę jaka będzie miał do wypłaty.