Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nagrody. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nagrody. (/Temat-Rozwiazane-Nagrody-8532)



[Rozwiązane]Nagrody. - Seth Neviel - 12-06-2010 21:50

Witajcie. jakies 2 miesiące temu napisałem do lockerz.com o Fake mailach.. Cóż nie otrzymałem od nich odpowiedzi i myślałem że wszystko wyjaśnione ale tu nagle.... zamówiłem nagrode z Shop za 550 ptz i napisali ZE ANULOWALI ZA FAKE MAILE. No to ja sie wqrw**** i do nich napisałem że pisałem do nich 2 miesiace temu a oni nie odpisali.... a teraz moje pytanie. Ile nagród mogą anulowac za fake maile?? bo mam zamiar zgarnąc iPada za 3700 ptz i sie boje ze anuluja znowu.....


RE: Nagrody. - Tidus - 12-06-2010 21:52

1.W shopie nie mozemy zamiawac wiec moze chodzilo im ze anulowali ci nagrode za co innego
2.Jezeli do nich napisales ze do nich wczesniej wyslales wiadomosc o fake mailach to nie powinni sie chyba dalej czepiac.
3.Ja bym sie nie bal i zamawial


RE: Nagrody. - Magnus - 12-06-2010 21:53

Raz tylko mogą Ci anulować nagrodę.Teraz jak coś będziesz zamawiać to normalnie Ci przyjdzie. [shop nie jest dla nas jak na razie]


RE: Nagrody. - Seth Neviel - 13-06-2010 08:36

ale ja mam rodzinqe w USA i na ich adres zamowilem. a lockerz NIGDY nie odpisuje.


RE: Nagrody. - Tidus - 13-06-2010 08:48

A.. no to zacytuje słowa Magnusa
Cytat:Raz tylko mogą Ci anulować nagrodę.
Smile)


RE: Nagrody. - ThePixel166 - 13-06-2010 09:33

Czyli ze jak zamówilem tapete na restocku i anulowali to teraz moge normalnie zamawiac i wyślą?


RE: Nagrody. - Tidus - 13-06-2010 11:40

/\Anulowali Ci tapete [hahahaha] .Tu chyba moze byc roznie ,bo tapeta jest malo cenna nagroda ,wiec nie wiem


RE: Nagrody. - ThePixel166 - 13-06-2010 18:47

Anulowali mi na drugim koncie z samymi fejkami no ale thx za odp.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nagrody. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.