Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam/stworzę/wypromuję fanpage o anime! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam/stworzę/wypromuję fanpage o anime! (/Temat-Sprzedam-stworze-wypromuje-fanpage-o-anime-85300)



Sprzedam/stworzę/wypromuję fanpage o anime! - Vhailors - 09-02-2014 08:32

1.Nazwa przedmiotu : (jeszcze nieistniejący) fanpage o szerokopojętej Japonii, w tym anime/manga/japońskie dramy

2.Opis przedmiotu : Japonia to moje hobby, sam mam sporo fanpage, dużo znajomych o podobnych zainteresowaniach, patronat kilku sporych stron/firm, jestem amv makerem, należę to dużych grup, które osiągają tysięce wyświetleń dziennie - stąd szybko zbiorę fanów z tej tematyki.

Wystarczy dać mi adres do Fanpage (wypromowanie), albo przy stworzeniu od początku dać tytuł fanpage oraz opis. Wypromuję każdy stronę z tą tematyką związaną, ale wiadomo, że im ciekawsza strona tym szybciej to będzie trwało. Co się dobrze sprzedaje?
1. Profile postaci z anime np. "Sharingan no Kakashi", "Madara Uchiha", "Zaraki Kenpachi" "Roronoa Zoro"
2. Ogólne portale zrzeszające fanów anime: "Anime is my life" "Otaku forever" "We love anime" itd.

Maksymalny czas realizacji to 30 dni. Średnio dziennie będzie przybywać od 1-10k fanów (zależnie od mojego zaangażowania)

3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : pw
5.Cena :
Dla pierwszego klienta - 3,5 gr. za fana
Dla kolejnych - 4 gr. za fana

Czemu tak drogo:
- stworzę FP za Ciebie
- fani są zagraniczni
- fani są realni
- fani są ZAINTERESOWANI, bardzo wysoko jakościowo Smile
- dodaje do downloadu folder z 442 obrazkami do wrzucenia na FP (Jakby ktoś się na tym nie znał)
- dorzucam sposób na zautomatyzowanie FP (dostajesz stronę, automatyzujesz i czekasz aż lajki narosną
- dodaje sposób jak zarobić na tym dzięki PPA/CPA (używałem jej kiedyś na YT - na 1000 wyświetleń filmiku wpadało 5-7 pobrań). Na FP jej nie używam, bo po prostu strasznie jakościowo one spadną, a planuję inny interes.

Dla FP o ilości fanów 10k tygodniowo przybywa około 300 fanów.

Przed wykonaniem FP, biorę zaliczkę 20%, jeżeli FP mam promować to biorę przed pracą całą kwotę.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, skrill, konto bankowe ewentualnie


Sprzedam/stworzę/wypromuję fanpage o anime! - yazir - 04-04-2014 23:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.