Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ (/Temat-Rozwiazane-Niewiem-na-100-czy-mam-bana-czy-to-jest-po-prostu-bug-853)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - Fryta61 - 11-01-2010 18:10

Dzisiaj się nareszcie zalogowałem i nie dodało mi punktów więc myślę zaraz doda. Wchodzę do pytań i odpowiadam pokazuje się dostałeś 2 ptz ale mi nie dodało :/ Więc odświeżyłem stronę i patrze strona się częściowo załadowała i pisze mi 0 ptz ;/ Wkurzony i zmartwiony odświeżam i nadal mam 116 ptz więc myślę pewne bug wchodzę do pytania i tam nie było potwierdzenie o mojej odpowiedzi :/ więc odpowiadam Jeszce raz i tak samo jest jak poprzednio :/ więc moje pytanie to czy dostałem bana czy to tylko czasowy bug a wysyłać zaproszenia mogę i wysłałem dziś też do kolegi a on normalnie się zarejestrował i zalogował :/


RE: Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - Alcor - 11-01-2010 18:14

Spróbuj wyczyścić ciasteczka w przeglądarce.


RE: Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - Fryta61 - 11-01-2010 18:33

Usunołem ciasteczka . W dodało mi ptz za zalogowanie i pokazuje mi teraz 180 ptz Big Grin ale za pytania jest dalej tak amo odpowiadam dostaje potwierdzenie ale nie dostaje punktów a jak odświeżam to nadal mogę wpisać odp. :/


RE: Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - Alcor - 11-01-2010 18:34

Przez chwilą tez próbowałem i nic z tego. Widocznie to jest bug. Smile


RE: Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - Przemcioslaw - 11-01-2010 18:38

No mi też nie działa.


RE: Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - Kilol - 11-01-2010 18:50

To jest Bug. Mi Lockerz nie działało od wczoraj. Dzisiaj w końcu udało mi się zalogować. Wszedłem w stronę i widzę 0 PTZ. Po kilkukrotnym odświeżaniu w końcu miałem swoje PTZ. Później znowu 0 PTZ itd.
Za logowanie PTZ mi dodało, a za Dailes nie.


RE: Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - Mathis K - 11-01-2010 19:12

nie potrzeba panika wiadomo ze te bugi nekaja nas o poczatku istnienia strony wiec nie ma sie o co martwic Big Grin


RE: Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - cvx - 11-01-2010 19:15

Strona jest beta czytajcie co akceptujecie
;| pisało, że strona jest w fazie budowy więc nie marudźcie na te Bugi bo zgodziliście się na to Big Grin


RE: Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - Fryta61 - 11-01-2010 19:26

Spokojne ja sie nie narzucam tylko miałem tak pierwszy raz i sie bałem ze mnie zbanowali Big Grin


RE: Niewiem na 100% czy mam bana czy to jest po prostu bug :/ - joke16 - 11-01-2010 19:47

Fryta61m albo to jest bug, albo jesteś w ciąży, większość tak ma że nie dodaje PTZ za dailes.