Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Empire Views - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Empire Views (/Temat-Empire-Views-85297)

Strony: 1 2


Empire Views - marcin0409 - 09-02-2014 03:05

Mam pytanie to obeznanych w temacie ....czy ten program będzie działał z adfly ,bc.vc itd?? , czy tylko z YT ???, w okienku programu widziałem , adfly , ale czy to nabija komuś visite?


RE: Empire Views - AnnaKa - 09-02-2014 05:12

Adf.ly zablokuje Ci konto.


RE: Empire Views - marcin0409 - 09-02-2014 14:20

Na adfly ,bc.vc itd wcale nawet nie nabija jedynie gdzie wchodzą visite to na adfoc.us.......

AnnaKa skąd taki wniosek ? Są na to jakieś dowody??


RE: Empire Views - AnnaKa - 09-02-2014 15:47

Ponieważ miałem zablokowane konto na adf.ly że generuje jakiś ruch niskiej jakości czy z proxy jakoś tak to nazwali i miałem bana Big Grin a konto wyzerowane dużo nie straciłem bo 3$ ale w sumie 3$ w adf.ly to już coś Smile

adfoc.us tam zalicza.


RE: Empire Views - marcin0409 - 09-02-2014 16:04

Czy adfoc.us nie banuje za to ??, widzę że dochodzą "V" Big Grin...powoli ale dochodzą....


RE: Empire Views - poczmail - 09-02-2014 21:12

Nie bez powodu adfoc.us znajduje się w dziale ze scam'ami. Odradzam korzystanie z tego serwisu - stwarzają fikcyjne powody do anulowania wypłat, banują prawidłowo zarabiające konta itd.


RE: Empire Views - marcin0409 - 09-02-2014 21:22

Ups...Big Grin...dzięki za ostrzeżenie , szkoda by czas marnować....

To jaki serwis polecasz??? , chodzi mi żeby skorzystać z powyższych traffic-ów ....

adfly odpada -bo banują
adfocus -złodzieje
...a co powiecie na shorte.st ??


RE: Empire Views - poczmail - 09-02-2014 21:37

Ze swojego doświadczenie nie doradzę Ci niczego konkretnego, bo zwyczajnie nie korzystam z usług tego serwisu. Natomiast jeśli chodzi o skracacze linków, wydaje mi się, że nie jest to zbyt udany pomysł z dwóch względów:

1) By zaliczyło nam wejście odbiorca musi kliknąć 'skip ad', a korzystanie ze wszelkiego typu autosurfów minimalizuje praktycznie do zera szanse na poprawne wyświetlenie w systemie

2) Generowanie ruchu w ilościach 1k wzwyż z ukrytym http refererem to jawny sztuczny traffic, który każdy szanujący się skracacz linków będzie unikał i w efekcie nagradzał takich promotorów banem Lol


Jeśli chcesz coś zarobić na tych viewsach, poczytaj więcej na forum o PTP/CPM. Smile


RE: Empire Views - AnnaKa - 09-02-2014 23:23

4ptp.com tam miałem kilka wypłat


RE: Empire Views - marcin0409 - 10-02-2014 13:11

Do usunięcia.....