Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania (/Temat-Hitleaper-kilkanascie-sposobow-zarabiania-85284)

Strony: 1 2


Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - dorbiel - 08-02-2014 21:02

Ciekawy, nowy (428 użytkowników) serwis w którym możemy zarabiać na kilkanaście sposobów -
Facebook Likes
Udostępnij na Facebooku
Facebook Obserwujący
Google +1
LinkedIn Poleć znajomemu
Połączenia MySpace
Reverbnation Fani
SoundCloud Obserwujący
StumbleUpon Obserwujący
Wymiana ruchu
Świergot
Ulubione Youtube
Youtube Likes
Youtube Odsłon
Widzowie youtube
Za rejestrację dostajemy 100 monet i 0.10$
Możemy promować swój link lub baner
Zarabiamy między innymi włączając autosurf
Każdy nowy uczestnik może otrzymać konto VIP na 10 dni - trzeba wejść w zakładkę "Blog" skopiować podany tam kod i wkleić w zakładkę "Wykorzystaj kupon"
Minimum do wypłaty 2$
Jeszcze całkowicie go nie rozszyfrowałam, jak coś nowego znajdę to napiszę.

"Dodaj nasz banner / link na swojej stronie, a otrzymasz:
100 monet od każdego użytkownika, za rejestrację na naszej stronie
0,10 dolarów za każdego użytkownika, że zarejestrować się na naszej stronie 20% z pieniędzy wydanych przez Twoich poleconych, na naszej stronie."
Aby otrzymać prowizję, skierowania musi ukończyć co najmniej 100 wymian na naszej stronie internetowej"
Link do rejestracji: http://hitleaper.com/?ref=428
Czysty link: http://hitleaper.com

[Obrazek: banner.gif]


RE: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - ventopolska - 08-02-2014 21:04

Poszło z refa przetestuje.. Jakieś dowody wypłat ?


RE: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - dorbiel - 08-02-2014 21:24

Dzięki Smile Swojego nie mam, jeszcze nie zarobiłam bo dopiero zaczynam. Jest na stronie ( na samym dole) jakiś dowód ale nie wiem czy wiarygodny. Autosurf najszybciej nabija monety. Umieściłam też link Massuc, pięknie zalicza wejścia.
Zapraszam do zapisu szybciej się przekonamy czy wypłaca.
________________________________________________________________________________​__
http://www.massuc.com/index.php?ref=dori


RE: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - vankosiara - 08-02-2014 22:46

Można pkt z surfbara wymieniać na te like, g+ itd?


RE: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - Snowfoux - 09-02-2014 02:19

Ogarnąłem już stronkę info ode mnie:
1. Rejestrujemy się na stronie.
2. Wyloguj się z kont na: facebooku, google, twitter, soundcloud, youtube, linkedin (utworzysz fake konta później).
3. W pasku u góry masz po prawej stronie zakładkę "Blog" wejdź i skopiuj kod.
(Mój był:7428-8964-3970-9958, jeśli miałeś inny wklej tutaj, być może pójdzie wymiana). Kod na 10dni Vip chyba dla każdego, z tego co z FAQ wyczytałem.
4. Wklej kod do zakładki "Redeem coupon" (10dni Vip się włączy).
5. Po lewej stronie wyklikaj wszystko co się da (polubienia) a na sam koniec odpal traffic exchange do nabijania coinsów.
6. Zakładka "Rewards" u góry : dziennie 200 coinsów, po nabiciu coś w deseń achievmentów, do zgarnięcia coinsy!
7.Po lewo w zakładkach account managment, możemy dodać naszą stronę (add page) jak na przykład fanpage na facebooku i ustawić opcję coinsów za kliknięcia! Czyli byćmoże działa to w obie strony!

ważna notka:
Cytat:We hide our website as a referrer and use a pop up surf system so you can make money with adfly or google pages. We use anonomous surfing!

Kolejne ważne info, minimum 3dni aby wejść w opcję wypłat. Jaki stosunek nabitych coinsów do dolarów, tego się póki co nie dowiem. ważne że minimalna $2 i paypal.

(usunięty ref)


RE: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - ventopolska - 09-02-2014 06:27

(09-02-2014 02:19)Snowfoux napisał(a):  Ogarnąłem już stronkę info ode mnie:
1. Rejestrujemy się na stronie.
2. Wyloguj się z kont na: facebooku, google, twitter, soundcloud, youtube, linkedin (utworzysz fake konta później).
3. W pasku u góry masz po prawej stronie zakładkę "Blog" wejdź i skopiuj kod.
(Mój był:7428-8964-3970-9958, jeśli miałeś inny wklej tutaj, być może pójdzie wymiana). Kod na 10dni Vip chyba dla każdego, z tego co z FAQ wyczytałem.
4. Wklej kod do zakładki "Redeem coupon" (10dni Vip się włączy).
5. Po lewej stronie wyklikaj wszystko co się da (polubienia) a na sam koniec odpal traffic exchange do nabijania coinsów.
6. Zakładka "Rewards" u góry : dziennie 200 coinsów, po nabiciu coś w deseń achievmentów, do zgarnięcia coinsy!
7.Po lewo w zakładkach account managment, możemy dodać naszą stronę (add page) jak na przykład fanpage na facebooku i ustawić opcję coinsów za kliknięcia! Czyli byćmoże działa to w obie strony!

ważna notka:
Cytat:We hide our website as a referrer and use a pop up surf system so you can make money with adfly or google pages. We use anonomous surfing!

Kolejne ważne info, minimum 3dni aby wejść w opcję wypłat. Jaki stosunek nabitych coinsów do dolarów, tego się póki co nie dowiem. ważne że minimalna $2 i paypal.

Tu mój ref, jeśli autor tematu pozwoli, jeśli nie, usunę refa:
ttp://hitleaper.com/?ref=437

Ja już Ci powiem, że możesz usunąć, bo nie masz wystarczającej ilości postów


RE: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - Warr - 09-02-2014 12:52

Nie opłacalne, to kopia advpromote czy jakoś tak. Odrazu do scamu przenieście.


RE: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - dorbiel - 09-02-2014 13:11

Po 50-ciu, 100, klikach itd otrzymujemy bonus 100, 200 monet. Aby je otrzymać należy kliknąć w zakładkę "Rewards" następnie w zielony prostokąt monety są doliczone do konta.
**Vankosiara** - wiadomo będzie za 3 dni od rejestracjii


RE: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - dorbiel - 10-02-2014 00:00

Wypłata po uzbieraniu 20 000 monet - 2$ Od wczoraj mam 1222 monety, szybko się zbiera.


RE: Hitleaper - kilkanaście sposobów zarabiania - maxiu170 - 19-04-2014 00:20

Próbował ktoś wypłacać ?