Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych (/Temat-Poradnik-zarabianie-na-zakladach-finansowych-85276)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - tremen - 07-03-2014 21:59

powiem tak dawniej inaczej wyglądały te zakłady jak zatwierdzałeś zakład to było to sekunda teraz to z 5s i to prawda że wygrałem tyle co napisałem może około 5000 tys do 14.00 a popołudniu połowe przegrałem. Do tego bet 365 może oszukiwać na ostatniej cyfrze kursu bo tego nigdzie się nie znajdzie. Poradnik był pisany na kolanie po to tylko żeby sprzedać, najważniejsze w tym systemie jest szczęście.


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - B_Y_K_U - 07-03-2014 22:03

Tak jak teraz powiedziałeś: "...najważniejsze jest szczęście..." więc nie ma tutaj mowy o żadnych pewnych zarobkachSmile Trzeba mieć dobre wyczucie sytuacji i wtedy naprawdę można coś zarobićBig Grin


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - tremen - 07-03-2014 22:10

to bardziej poradnik jak grać niż jak wygrywać, jedynie na dniówkach można grać lub progresją na godzinnych lub dniówkach, szkoda że ta gra wciąga i się traci wszystko na 5min, Smile ale powodzenia


Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - surfer0700 - 13-04-2014 11:42

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.