Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych (/Temat-Poradnik-zarabianie-na-zakladach-finansowych-85276)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - pr3tor - 14-02-2014 17:31

nastała cisza, jednak nie polecę na Hawaje.. brak żadnych informacji odnośnie zakładów..


Odp: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - miecio0808 - 16-02-2014 13:05

Jakieś nowe wieści od tych co kupili?


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - pr3tor - 16-02-2014 13:36

tak jak ktoś wcześniej napisał:Cisza nie wróży nic dobrego i jest antyreklamą także ...


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - ciemnebiznesy - 07-03-2014 20:45

chętnych zapraszam, a osoby które zakupiły proszę o relację jak idzie.


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - tremen - 07-03-2014 20:52

a to jest gra w bet 365??


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - ciemnebiznesy - 07-03-2014 21:06

Nie udzielam szczegółowych informacji nt. strony, gdzie gra się zakłady. Wszelkie informacje zawarte są w poradniku.


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - tremen - 07-03-2014 21:08

ja napisałem taki poradnik więc chciałbym się dowiedzieć czy to ten?? i nie musze go kupować i tak wygląda pierwsza strona?
[Obrazek: image.jpg]


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - ciemnebiznesy - 07-03-2014 21:27

nie, mam o wiele lepszy styl pisania i nie popełniam błedow. Jest to zupełnie inny poradnik


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - tremen - 07-03-2014 21:30

no to przepraszam za problemy


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - B_Y_K_U - 07-03-2014 21:39

(07-03-2014 21:08)tremen napisał(a):  ja napisałem taki poradnik więc chciałbym się dowiedzieć czy to ten?? i nie musze go kupować i tak wygląda pierwsza strona?
[Obrazek: image.jpg]
Ująłeś w swoim poradniku, że zarabia się tam bez ryzykaTongue Nic podobnego! To nie jest żaden pewny interes... Tam można też stracić bez problemuSmile
Chyba, że to nie Twój poradnik tylko znaleziony w necie...