Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych (/Temat-Poradnik-zarabianie-na-zakladach-finansowych-85276)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - pr3tor - 10-02-2014 09:32

spróbuj zagrać system na wirtualnej gotówce, o wynikach nas poinformuj Wink


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - ciemnebiznesy - 10-02-2014 21:37

4 osoby kupiły już poradnik, jednak żadna jeszcze nie pochwaliła się wynikiem finansowym.
Albo są tak pochłonięci grą i wygrali tyle,że leżą na Hawajach, albo ... Jerk2 grają już na Wall Street Huh


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - pr3tor - 11-02-2014 09:15

Również czekamy na wyniki. Miałem zamiar kupić poradnik, lecz czekam na przebieg sytuacji..


Odp: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - miecio0808 - 11-02-2014 09:21

Również mam zamiar kupić poradnik i tak samo czekam na wyniki tych co kupili Smile

Wysyłane z mojej pralki za pomocą Tapatalk 2


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - kuba48 - 11-02-2014 21:05

Delete post


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - ciemnebiznesy - 11-02-2014 21:43

kuba, Ty grasz ze mną zakłady bukmacherskie a nie finansowe Big Grin


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - full2000 - 11-02-2014 22:06

Ja również przymierzam się do zakupu tego poradnika ale jakieś ss-y potwierdzające skuteczność tej metody na dłuższą metę by się przydały.


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - pr3tor - 13-02-2014 09:46

coś nikt nie kwapi się pochwalić zarobkami..


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - marcel_kk - 13-02-2014 09:55

Mógłby którys z uzytkowników, którzy zakupili poradnik
pochwalić sie skutecznością, zarobkiem, zyskami itp. ( screny mile widziane) ?
Inaczej robicie antyreklame sprzedajacemu.


RE: Poradnik - zarabianie na zakładach finansowych - B_Y_K_U - 13-02-2014 11:52

Pochwaliłbym się jakbym tylko zaczął... Narazie tylko praca i nie ma kiedy porządnie przysiąść do tegoRolleyes Net odpalam tylko od czasu do czasu. Wg mnie metoda skuteczna i wiele w niej zależy właśnie od wasSmile Wszystko wyjdzie w praniu. Niech wypowie się ktoś inny kto kupiłTongue