Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Konta YT (/Temat-Konta-YT-85239)



Konta YT - matie996 - 08-02-2014 11:22

Siemka, czy tylko ja mam taki problem, otóż miałem kilka kont na yt, na 2 kontach pododawałem po 3 filmiki, następnego dnia ban, mówię no trudno, wstawiam na kolejne 2 i znowu ban, coś jest nie tak? YT mnie prześladuje? :/ Zarabiałem na PPA od września 2013 do listopada i do tej pory tamtych kont mi nie pousuwali.... Macie podobnie?


RE: Konta YT - Awartis - 08-02-2014 17:08

Jeśli po wstawieniu filmików zostawiasz je "na pastwę losu", nie nabijając im wyświetleń i nie dodając komentarzy, to bardzo łatwo jest się ich pozbyć. Zaledwie kilka flag od konkurencji czy niezadowolonych użytkowników i Twój filmik zostaje usunięty za naruszanie zasad, 2 usunięte w ten sposób filmiki = ban na konto.


RE: Konta YT - matie996 - 09-02-2014 10:50

Właśnie o to chodzi, że miałem ponabijane po około 400-500 wyświetleń na każdym i po 20-30 like, musiał ktoś mnie flagować, bo to przecież chore :/


RE: Konta YT - damcio1010 - 09-02-2014 11:30

Konkurencja nie śpi i będę flagować dopóki nie pozbędą się rywali Wink Dlatego ja dałem sobie spokój z yt i uczę się a właściwie próbuje pozycjonować mojego bloga Wink


RE: Konta YT - lubiekeppa - 10-02-2014 16:52

Konkurencja ci flaguje filmy


RE: Konta YT - TastemanPL - 15-02-2014 22:09

Takie odświeżenie. Oczywiście pamiętaj o lekkim zmodernizowaniu filmu Smile