Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie kupujecie buty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gdzie kupujecie buty? (/Temat-Gdzie-kupujecie-buty-85231)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Gdzie kupujecie buty? - bartheez - 25-05-2015 14:52

Różnie zależy jakie buty aktualnie potrzebuje, godzine temu zamówiłem sobie buty na nstyle.pl na lato,a tak to allegro (rzadko) lub galeria co wpadnie w oko to kupuje Smile


RE: Gdzie kupujecie buty? - overlord25 - 25-05-2015 15:11

Ja kupuję przez internet kiedyś kupowałem na ruskim targu Smile


RE: Gdzie kupujecie buty? - marcel_kk - 25-05-2015 15:38

@[overlord25] polecasz jakiś sklep ?


RE: Gdzie kupujecie buty? - overlord25 - 26-05-2015 12:05

Na allegro kupuje mi to wystarcza Smile


RE: Gdzie kupujecie buty? - tollusiek - 26-05-2015 12:18

Ja już od kilku lat kupuję buty na Allegro. Kwestia jest taka, że trzeba czytać uważnie aukcje, strony "o mnie", zwracać uwagę na cenę i starać się być dociekliwym, pytać, jeżeli ma się jakieś wątpliwości itp. Dzięki temu za każdym razem otrzymuję oryginalne buty i dobrej cenie, w porównaniu do większości sklepów internetowych, gdzie jeżeli już są promocje, to na buty, które mnie nie interesują, albo rozmiary są dla gigantów Smile


RE: Gdzie kupujecie buty? - lukaswu - 26-05-2015 12:56

(25-05-2015 14:46)awsomx8 napisał(a):  
(19-05-2015 14:19)lukaswu napisał(a):  Allegro a jak stacjonarne to Intersport, sklepy Nike i inne w galeriach, oprócz tych tanich jak Deichmann i CCC tam chyba same odrzuty są ;/
Odrzuty bo kogoś nie stać na markowe buty? Poza tym w CCC i Deichmannie nie wszystko jest tanie Smile

A co do tematu to przeważnie Wojas i Kazar.

Napisałem gdzie kupuje, a nie czy kogoś stać Wink Poza tym nie przemawia do mnie obuwie w tych dwóch sklepach ze względu na jakość, a jak już są markowe to są odrzuty po parę sztuk modeli, które gdzie indziej nie zeszły. Japonki np. kupiłem w realu za 5zł i się trzymają Wink A jeśli okazjonalne to sklepy Bata są ok.


RE: Gdzie kupujecie buty? - bllixu - 26-05-2015 20:46

dajśman najlepsze obówie Big Grin


RE: Gdzie kupujecie buty? - lolki - 26-05-2015 20:47

Polecam oryginalny sklep Nike lub Adidas są to porządne firmy sam korzystam POLECAM!!!


RE: Gdzie kupujecie buty? - Alifecja - 15-06-2015 12:03

Zależy jakich butów szukasz. Ja zazwyczaj chodzę w eleganckich i kupuję je na Italshoe.pl Mają duży wybór i obuwie dobrej jakości - prosto od włoskich projektantów. Moim zdaniem sklep zdecydowanie godny polecenia. Wink


RE: Gdzie kupujecie buty? - selfie - 15-06-2015 12:19

(15-06-2015 12:03)Alifecja napisał(a):  Zależy jakich butów szukasz. Ja zazwyczaj chodzę w eleganckich i kupuję je na Italshoe.pl Mają duży wybór i obuwie dobrej jakości - prosto od włoskich projektantów. Moim zdaniem sklep zdecydowanie godny polecenia. Wink

Zgłoszona za wyjątkowo słaby marketing szeptany Wink