Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? (/Temat-Pytanie-Jak-skopiowac-tresci-z-innej-strony-85223)

Strony: 1 2


Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - AnnaKa - 08-02-2014 05:34

Witajcie,

Czy jest możliwość kopiowania i dodawania treści z innych stron na naszą stronkę ?

Np. Jest jakiś tam YouTube i na naszego bloga dodaje popularne filmy?
Albo np. Jakiś blog i z innego bloga dodajemy wpisy?


Odp: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - asiorek - 08-02-2014 09:11

Kopiuj wklej? Jerk2

Nie wiem co masz na mysli, jesli chodzi ci o zablokowane tresci to jest na to sposob

Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - aero2 - 08-02-2014 09:48

Kopiować nie ładnie, ale też by mi się coś takiego przydało.Big Grin


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - AnnaKa - 08-02-2014 15:03

Ale to nie jest blog na którym ktoś zarabia


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - Mag!c - 09-02-2014 00:22

Stawiasz przed adresem strony view-source:

np. view-source:http://zarabiam.com/Temat-Pytanie-Jak-skopiowac-tresci-z-innej-strony-85223?pid=826170#pid826170


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - AnnaKa - 09-02-2014 01:09

Sprawdzę jeśli działa Rep i 1FG Smile

Edit: Na blogspocie nie wczytuje dokładnie postu który został ''ukradziny'' łatwiej zaznaczyć i skopiować.
Bardziej mi chodzi o automatykę czyli tam dodają post to jest on u mnie z moim linkiem?


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - DaaV - 09-02-2014 01:43

ciężko będzie, musiałbyś mieć skrypt na jakimś serwerze który co jakiś czas sprawdza content i kopiuje, raczej ręczna robota Ci zostanie.


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - AnnaKa - 09-02-2014 02:30

Uhh szkoda bo mam fajna nisze ale dziennie 15h pracy na pisanie strony i postow to masakra a poki co 1 lead z zerowa promocja . Holandia 1.09$.


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - Arturro999 - 09-02-2014 23:16

To co można skopiować to Źródło Strony klikasz prawym - Pokaż Źródło Strony

Jak ci to pomogło daj rączkę reputacji Idea


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - AnnaKa - 09-02-2014 23:33

@up kolego troszkę zaczynasz mnie denerwować.
Wymuszasz reputację.

Jakbyś przeczytał temat to już była o tym mowa.
Jeśli chcesz reputację to idź do odpowiedniego działu.