Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja Mobilna Dla FC unofficial - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Aplikacja Mobilna Dla FC unofficial (/Temat-Aplikacja-Mobilna-Dla-FC-unofficial-85220)



Aplikacja Mobilna Dla FC unofficial - AnnaKa - 08-02-2014 03:32

Witam,

Chcialbym sie zapytac czy bylby ktos chetny na aplikacje w ktorej mamy dostep do:
-FireCash
-FireCPA
-Zarabiam.Com
-Facebook.com
-Youtube.com

Aplikacja to produkt nie oficjalny. Jest to prosta przegladarka z zakladkami w/w stron.
U mnie dziala idealnie wlasnie z niej pisze ten post.

Aplikacja nie zbiera danych!
Prosi tylko o dostep do internetu z wiadomych przyczyn.
SCAN - 100% Clean oczywiscie bym dodal.
Moge podeslac do testow czy nie oszukuje bo pewnie wielu tak pomyslalo czytajac dotad ten post.

Skad pomysl?
Czesto jestem w podrozy poza domem czasem ciezko o dostep do internetu a w telefonie chyba kazdy earner go posiada.

Wymagania:
-Android
-Internet
-Naladowana bateria

Plusy:
-Malo zajmuje
-Szybko wczytuje strony
-Stara sie dopasowac do rozdzielczosci

Minusy:
-Nie jest officialna
-Nie wyglada jak jakies dzielo
-Prosty wyglad jak na starej nokii

Dlaczego akurat FC?
Juz mowie zaczalem sam zarabiac w NAJLEPSZEJ firmie na rynku. I potrzebowalem takiej aplikacji poniewaz CPA nie ma wersji mobilnej a czesto nie mam pelnego transferu -Plus- i dlugo wczytuje sie strona.

Dlaczego sie chce podzielic?
Sa pewnie rozne opinie ze pewnie bede chcial czerpac korzysci czy cos? Po pierwsze nie mam do tego powodu , po drugie Firma FireMedia ma moje dane wiec bedzie wiadomo gdzie mnie szukac. Po trzecie nie oszulalem nikogo i nie mam zamiaru. Lubie klimat panujacy w firmie i chcialbym udostepnic to innym. Panuje tu wrecz rodzinna atmosfera kazdy zawsze pomoze. Dlatego tez licze ze i ja komus moge tak pomoc. Jesli tak napisz post czy byc chcial/chciala i wrzuce. Oczywiscie napisze do tych Wyzej by sprawdzili i potwierdzili ze to nie jakis fake.
Pozdrawiam i zycze milego weekemdu .


Scanowałem i ku mojemu zdziwieniu
1/50
AVG - wykrył jakiegoś wirusa (jestem sam w szoku) - póki co od 3 tyg używam i nic mi się nie stało
Mam antywirusa na telefonie.
Link Do Skanu:
https://www.virustotal.com/pl/file/dc9d7...391830811/

EDIT:
Po wyczytaniu jaki to wirus mam sam trochę obawy co do aplikacji. Robiłem ją z gotowych ''szablonów'' i nie spodziewałem się czegoś takiego. Mam ją na telefonie od dłuższego czasu i wydaje się to nie szkodliwe.
Jednak wolałbym by ktoś to sprawdził . Komu mógłbym podesłać do wglądu ?


RE: Aplikacja Mobilna Dla FC unofficial - verona - 08-02-2014 04:01

Cytat:Wymagania:
-Naladowana bateria

Kuuurde Sad

A tak na serio, to czemu tego po prostu nie prześlesz do google play? Wink Wtedy nie było by wątpliwości co do czystości aplikacji, prosta instalacja, oceny, opinie itd. Smile Jeżeli program miałby stałych odbiorców, to w przyszłości nie było by problemem wprowadzenie płatności.

Pozdrawiam


RE: Aplikacja Mobilna Dla FC unofficial - AnnaKa - 08-02-2014 04:21

Z tego co wiem za dodanie aplikacji w google paly sie placi jesli nie bardzo chetnie to zrobie.


RE: Aplikacja Mobilna Dla FC unofficial - verona - 08-02-2014 04:33

Tak, konto programisty kosztuje 25$. Dla dużego i rozbudowanego programu którego ma się zamiar wspierać nie jest to dużo, jednak jeżeli to ma być taka jednorazowa aplikacja to fakt nie warto Wink Wszystko zależy od podejścia i stanu konta bankowego programisty.

Jest jeszcze opcja, by jakiś inny uczynny developer wrzucił to na swoje konto Smile

Pozdrawiam


RE: Aplikacja Mobilna Dla FC unofficial - AnnaKa - 08-02-2014 04:42

Właśnie odpaliłem laptopa i faktycznie 25$ dla mnie to dużo skoro miałbym tam umieścić tylko jedną aplikację.

Rozumiem Twoje obawy. Chciałbym by aplikacja była darmowa dostępna dla każdego bez reklam a zapewne jeśli kogoś poproszę o dodanie to wrzuci tam reklamy. A tego bym nie chciał.

Scanowałem i ku mojemu zdziwieniu
1/50
AVG - wykrył jakiegoś wirusa właśnie nad tym pracuję i sprawdzam to.
Link Do Skanu:
https://www.virustotal.com/pl/file/dc9d751642e5ecc562deb2f1d0ba29cebb0e3ca1f6ddc51c123523a1edb52af4/analysis/1391830811/

EDIT:
Po wyczytaniu jaki to wirus mam sam trochę obawy co do aplikacji. Robiłem ją z gotowych ''szablonów'' i nie spodziewałem się czegoś takiego. Mam ją na telefonie od dłuższego czasu i wydaje się to nie szkodliwe.
Jednak wolałbym by ktoś to sprawdził . Komu mógłbym podesłać do wglądu ?


RE: Aplikacja Mobilna Dla FC unofficial - Scoobyx - 09-02-2014 00:18

Może się wtrącę, ale dobra by była aplikacja, która pokazuje statystyki na telefonie live. Może ktoś ma czas, żeby stworzyć taką aplikację? Co do twojego projektu, to nie wiem czy ma szansę na sukces, bowiem co za różnica czy odpalasz fc z przeglądarki czy aplikacji?


RE: Aplikacja Mobilna Dla FC unofficial - AnnaKa - 09-02-2014 01:07

Taka że się szybciej wczytuje i wszystko jest pod ręką nie chodzi o sukces . Bardziej o ułatwienie sobie życia