Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skasować filtr google? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jak skasować filtr google? (/Temat-Jak-skasowac-filtr-google-85216)

Strony: 1 2


Jak skasować filtr google? - Damascenon - 08-02-2014 00:52

Witam... wylapalem filtra od google za spam... takze szukam czegos co automatycznie podmieni mi tekst na stronie na inny... lub osoby ktora mi powie co napisac do google zeby sciagneli ten shit... i jeszcze chcialbym spytac co wystarczy zmienic zeby wujek nie uwazal mnie za spamera.. same tytuly? Slowa w tekscie? Czy moze calkiem pozmieniac tekst...


RE: Wtyczki, pluginu, skryptu lub programu...filtr google... - Admin - 09-02-2014 11:58

Filtr jest nakładany przez wyszukiwarkę gdy strona nagminnie narusza wytyczne wyszukiwarki.

Najczęściej przez: nienaturalnie zdobyty gwałtowny przyrost linków czy linkowanie jednego anchora.
Niezależnie od przyczyny nałożenia filtru na stronę jego usunięcie wygląda zawsze tak samo.
Na początek przekieruj adres strony z domeny na której jest filtr na inną domenę, niekoniecznie nowo zakupioną.
Czasem przekierowanie nie wchodzi w grę, np jeśli to strona firmowa, jednak w przypadku bloga ppa to pewnie nie problem.
Jeśli natomiast jest to twoja prywatna strona i bardzo chcesz się na niej pozbyć filtra to musisz uzbroić się w potężną porcje cierpliwości, bo potrwa to pewnie z pół roku.

Co zrobić?
Pozbądź się wszystkich przyczyn nałożenia filtru, przestań korzystać z SWL i skasuj linki zdobyte w sposób masowy.
Zyskaj linki wartościowe z serwisów tematycznie powiązanych z twoim, dają największe rezultaty, najlepiej żeby domena posiadała wysoki wskaźnik trustrank.
Po paru miesiącach zgłoś prośbę o ponowne rozpatrzenie witryny przez wyszukiwarkę.
Oczekiwanie na zdjęcie filtra wynosi od kilku tygodni do kilku miesięcy.


RE: Jak skasować filtr google? - Damascenon - 09-02-2014 14:53

Czytales co napisalem? Czy wklepujesz wszystko jak leci kazdemu?
Dostalem filtra za spam nie za linki... A tak wql, szukalem wtyczki, skryptu, pluginu... Dlaczego edytowales moj temat? I przeniosles go gdzie indziej?


RE: Jak skasować filtr google? - GoodLecki - 09-02-2014 15:20

Napisał ci dobrze, wróżbitów tu nie ma, napisz konkrety jakieś?
Z filtra wychodzisz likwidując przyczyny i zgłaszając ponownie do rozpatrzenia ot co Big Grin


RE: Jak skasować filtr google? - Damascenon - 09-02-2014 17:13

Szukam czegos co by zmienilo mi tekst na blogu.
Z ala ma kota na jozek ma psa... Dostalem filtra za kopiowane tresci z innych blogow... Jasniej juz chyba nie dam rady napisac...


RE: Jak skasować filtr google? - buKKa2 - 12-02-2014 02:57

nie wiem z czym masz problem? nie ma sensu sie bawic z tym juz, lepiej zainwestuj w nowa domene i nie kopiuj od innych bo tacy jak ty tak wlasnie koncza!


RE: Jak skasować filtr google? - magikjan - 13-02-2014 20:54

Zastosuj się do wskazówek google dla webmasterów a pozniej zgłoś stronę o ponowne rozpatrzenie tak jak napisał Admin.

tutaj znajdziesz więcej informacji:
https://support.google.com/webmasters/answer/35769?hl=pl


RE: Jak skasować filtr google? - xjointmanx - 14-02-2014 09:01

Takie są efekty kopiowania pogratulować ! A więc wszystko od nowa Mistrzu


RE: Jak skasować filtr google? - Karol02 - 14-02-2014 10:04

Filtra dostałeś zapewne za nienaturalne linki. Wklej e-maila jakiego dostałeś od Google w GTW. Filtr został nałożony automatycznie a bedzie ściągany ręcznie przez pracownika google. Nic nie poradzisz jedyna opcja to analiza wszystkich linków i pozbycie się tych złych. Ja dostałem filtra i usnołem go poprzez analizę linków oraz wykluczenie ich w pliku disavow. Trochę jest to niebezpieczne bo można usunąć dobre linki i domena poleci.


RE: Jak skasować filtr google? - Qwik - 14-02-2014 10:27

(14-02-2014 10:04)Karol02 napisał(a):  Filtra dostałeś zapewne za nienaturalne linki. Wklej e-maila jakiego dostałeś od Google w GTW. Filtr został nałożony automatycznie a bedzie ściągany ręcznie przez pracownika google. Nic nie poradzisz jedyna opcja to analiza wszystkich linków i pozbycie się tych złych. Ja dostałem filtra i usnołem go poprzez analizę linków oraz wykluczenie ich w pliku disavow. Trochę jest to niebezpieczne bo można usunąć dobre linki i domena poleci.

Osobnik dostał filtr za kopiowane treści.