Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba o szybką odpowiedź.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Prośba o szybką odpowiedź.. (/Temat-Prosba-o-szybka-odpowiedz-85215)



Prośba o szybką odpowiedź.. - mazur3run - 08-02-2014 00:37

Witam, mam pytanko Smile
Jak najlepiej i najsprawniej wybić swojego bloga z PPA?
Jakiś spam? Jakieś konkretne strony czy też sposoby?
Z góry dziękuje Smile


RE: Prośba o szybką odpowiedź.. - szybkikwit - 08-02-2014 01:28

Haha opłać pozycjonera ;P a tak bez inwestycji - jak chcesz szybko wybic ( Chwilowo ) to się poratuj YT i jakimś spamem


RE: Prośba o szybką odpowiedź.. - Awartis - 08-02-2014 02:49

Bez żadnych inwestycji również da się dobrze wypozycjonować bloga i to nie tylko chwilowo.
Najważniejsze - blog oczywiście na WP.
Bardzo ważne jest regularne prowadzenie bloga, nie trzeba przesadzać z jednorazową ilością wpisów. Lepszy efekt da systematyczne dodawanie 2-3 wpisów dziennie, niż 20 jednorazowo. Oczywiście dodatkowo komentarze pod każdym wpisem.
Filmiki na YT i Dailymotion (na inne serwisy szkoda tracić czasu, te 2 w zupełności wystarczą) z linkami do naszego bloga w opisie. Nabić wyświetlenia serwisem typu u2bviews i regularnie je komentować.
To najprostszy sposób na wypromowanie bloga i dużą liczbę wejść. Jeśli chcesz rozpocząć bardziej profesjonalne promowanie to bez poradników dotyczący seo, w/b hat się nie obejdzie. Można również zainwestować w serwis pozycjonujący czy profesjonalne narzędzia przeznaczone do tego, jednak nawet po tym, bez naszej indywidualnej pracy efekty nie będą nadzwyczajne.


RE: Prośba o szybką odpowiedź.. - wichrzyciel - 20-02-2014 23:52

Czym addmefast różni się od u2bviews? Tu i tu można nabić sobie wyświetlenia,tyle,że do tego drugiego chyba nie ma bota(mylę się)?


RE: Prośba o szybką odpowiedź.. - makingmoney - 21-02-2014 09:58

...


RE: Prośba o szybką odpowiedź.. - vorsh - 21-02-2014 13:04

Na enhanceviews nie da sie wymienic pkt. na komentarze. Nie wiem czy tylko ja tak mam czy wszyscy tak maja.
"YouTube Comments (Temporarily disabled)(Beta Testing)"
I jest juz tak baaaaaardzo dlugo. Czym mozna wbic jakies komentarze jeszcze? Czy pozostaje juz tylko robienie wlasnych kont na YT?

Tak sie podpinam pod temat zeby nie robic nowych tematow Jerk2